2733
2734
تو ک راس میگی

دلیل دروغ گفتنم به شمایی که نمیشناسم چی میتونه باشه؟ 😐

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوشحال میشم جاریم مورد توجه باشه چرا اخه ناراحت بشه ادم اصلا جایی میریم اولین کسی که براش جا با ...

آفرین ب شما اما آیا تا حالا تو این شرایط قرار گرفتی ك همممممه با آون خوب باشن و همیشه نظر بخوان؟ 

2728
آفرین ب شما اما آیا تا حالا تو این شرایط قرار گرفتی ك همممممه با آون خوب باشن و همیشه نظر بخوان؟&nbs ...

بله 

اصلا خودم تشویق میکنم از ایشون نظر بخان چون بیشتر از من تجربه ی زندگی داره

همیشه زندگیشو تحسین میکنم

اخلاقای خوبشو یاداوری میکنم

چرا انقد بخل داریم نسبت به هم؟؟؟؟

حالا مثلا اونو بیشتر دوس داشته باشن چی از دنیای بزرگ من کم میشه؟ 😐

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
احیانا جاریت خیلی خوشکل نیست ؟ باباش خیلی ثروتمند نیست ؟ شوهرش خیلی دوسش نداره ؟ کم صحبت نیست ؟؟؟

چرا جاریم خوشگله اما میدانم این دلیل تنها نیس بابا پولدار نداره شوهرش مث شوهر من  دوسش داره اتفاقا خیییییییییلی پر حرف و معاشرتیه

2740

خاله زنک بازیا رو جمع کنید توروخدا

انقد وسعت زندگی زیاده که این موارد توش واقعا مثل گردو خاک می مونه 

وای که خیلی بیکارید بخدا 🤦🏻‍♀️

بله  اصلا خودم تشویق میکنم از ایشون نظر بخان چون بیشتر از من تجربه ی زندگی داره همیشه زندگیشو ...

سلام خانم گل میشه دعوت ب دوستی منوقبول کنید لطفا ازتون راهنمایی میخوام

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
چرا جاریم خوشگله اما میدانم این دلیل تنها نیس بابا پولدار نداره شوهرش مث شوهر من  دوسش داره اتف ...

پس کلا شانس داره

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2706