2737
2739
منم همینطور.و اینکه انگار هر چی متظاهرتر باشی موفق تری بین خونواده همسر

ولی من واقعا نمیتونم متظاهر باش مثل اون کلا طرق لی محلی رو طی کردم دیگه نه به مادرشوهرم محل میدم نه به جاریام درحد سلام وخدافظ خواستن خوششون بیاد نخواستن بدرک 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
من فقط میدونم از پسش برمیای اینجور ادما حس دلسوزی منو برانگیخته میکنن ضعیفن قوی باش موفق میشی

مرسی عزیزم اما میدونی چیه جدیدا دارم شخصیتم تغییر میکنه علی رغم میل باطنیم تا اونا منو مث آون بخان اما خیلی دارم اذیت میشم آخر آگه مث قبلم باشم و باهاشون مث جاریم صمیمی نباشم یا ب همه حرفها و کاراشون نخندم تحویلم نمیگیرن 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم اما میدونی چیه جدیدا دارم شخصیتم تغییر میکنه علی رغم میل باطنیم تا اونا منو مث آون بخان ا ...

نگیرن 

مگه محتاج تحویل گرفتن اونایی 

قوی باش بابا

نمیدونم مادر شدی یا میخای بشی

ولی منی که قراره عزت نفس و اعتمادبه نفس یاد بچه م بدم تا وقتی کمیت خودم بلنگه و بخام تایید دیگرانو تحت هرشرایطی داشته باشم از پس اینکار برنمیام

مامان بااااااااااش حتی اگر بچه نداری 

امیدوارم موفق باشی و آروم بااجازه 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
نگیرن  مگه محتاج تحویل گرفتن اونایی  قوی باش بابا نمیدونم مادر شدی یا میخای بشی ولی من ...

کاش منم مث شما عزت نفس داشتم آنقدر همه بی محلی میکنن و بهم غیر مستقیم میگن اخلاقت خوب نیس و بی جنبه ای چون زیاد نمیخندم زیاد گرم نمیگیرم داره باورم میشه 😔بخاطر همین علی رغم میلم داره رفتارم مث اونا میشه چ خوبه ک شما خودتی حتی همه بگن اخلاقت خوب نیس یا بی جنبه ای والا منکه دیگه شک کردم آیا رفتارم درسته یا ن از بس اینا میگن در ضمن من هنوز مامان نشدم ینی با این اخلاقم خدا هنوز منو لایق ندونسته 😭

2731
کاش منم مث شما عزت نفس داشتم آنقدر همه بی محلی میکنن و بهم غیر مستقیم میگن اخلاقت خوب نیس و بی جنبه ...

ملاک تعیین خوب بودن اخلاق شما خانواده ی همسرت هستن؟

یا معیارهای والای انسانی ؟ 

شاید اونا خیلی سطحی هستن و دوس دارن شما مثل خودشون باشید

شاید شما از نظر فرهنگی خیلی خیلی بالاتر ازونا باشید واونا قدرت درک اینو ندارن چون از خودشون بالاتر از لحاظ فرهنگی رو نمیتونن ببینن؟؟؟ 

بیشتر فکر کن دوس گلم

شما خیلیم خوبی 

خیالت تخت 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
ملاک تعیین خوب بودن اخلاق شما خانواده ی همسرت هستن؟ یا معیارهای والای انسانی ؟  شاید اونا خیل ...

کاش میشد هر روز بهم یادآوری کنی و کلی راهکارای خوب یاد بدم اما بازم تا همینجا هم ازت خیییلی ممنونم ک وقت گذاشتی برام ایشالا ب هر چی میخواهی برسی 

کاش میشد هر روز بهم یادآوری کنی و کلی راهکارای خوب یاد بدم اما بازم تا همینجا هم ازت خیییلی ممنونم ک ...

هیچکس مثل خودت نمیتونه روت تاثیر بذاره

خودت هرروز به خودت بگو من یه خانوم تمام و کمالم بااخلاق منحصر به فرد خودم

لزومی نداره باب میل دیگران باشم

برای اینکه تاییدم کنن 

من خودمو دوس دارم عاشق همین اخلاق و کردار خودمم و تاجاییکه بشه خودم سعی میکنم هرروز بهتر از دیروز خودم باشم

و من مسئول افکار غلط دیگران نیستم 

😍😍😍

تو میتووووووونی 

خیلی بخودم میگم بیخیال باش دقیقا همین حرفهایی ک شما میگی اما چون هر روز ابن رفتارا جلو چشامم هست نمی ...

چرا بايد هرو روز اونجا باشي ك جلو چشت بياد

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
2740