2703
2553

خداشاهده همه عاشق جاریمن هر جا میریم مث آهن ربا دورش جمع میشن ازش نظر میخان برای چیزای شخصیشون یا همه جا براش باز میکنن همه آگه از هر کی نظر بخان آخر میگن فلانی تو چی میگی شما جای من بودید چکار میگردید خواهرانه جواب بدید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

احیانا جاریت خیلی خوشکل نیست ؟ باباش خیلی ثروتمند نیست ؟ شوهرش خیلی دوسش نداره ؟ کم صحبت نیست ؟؟؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
جاری منم همینجوریه؟

ندومبه

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

من خوشحال میشم جاریم مورد توجه باشه

چرا اخه ناراحت بشه ادم

اصلا جایی میریم اولین کسی که براش جا باز میکنه خودمم

یه جا میریم از دور می بینمش بدو بدو میرم سمتش 

اخه چرااااااا این چیزا براتون موضوع مهمیه و باید ناراحت باشیم

عووووووف از دست خومووووووون 😐😐😐

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
اره خب بعضیا جذاب ترن ولی در كل من این و یاد گرفتم كه ما خودمون به مردم یاد میدیم چطور با ما رفتار ك ...

منم با مردم با احترام حرف میزنم اما اینم بگم آون خودشو خیییییلی نزدیک میکنه ممکنه از این باشه؟  آخر من زیاد صمیمی شدن رو نمیپسندم

2706