2737
2734
عنوان

پانسیون دخترانه سراغ دارید برادختر۱۳ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 296 پست
در کل عقیده ی من اینه که اون خانوم هیچ مسئولیتی درقبال این بچه نداره پدرشم اگه خیلی نگرانه جدابشه ا ...

این خانم مسئولیتی نداره منم همینومیگم ولی شرایط رودیده انتخاب کرده وقتی انتخاب بین بد وبدتره بدتره میشه اون پانسیون وطردکردن بچه...

فک کنه ازبهزیستی بچه اوورده نگه میداره...

یابقول خودت طلاق بده بچه شوبزرگ کنه یاتوجیه کنه خانونشوکه بچه رونگه داره هرجاباشه بچه ش بهترازپانسیون واین کوفت وزهرماراس...

بچه ۱۳ساله خودشومیتوونا نگهداره فقط رسماًیه جای خواب ویه خونه س ویه کسی که روکاراش نظارت داشته باشه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
آفررررین خودت جوابه خودتو دادی بچه ۳سالش بوده با مادر بوده و یهو ورق برگشته خووووب چیکار میشه کرد؟ ...

عزیزم منم میگم مقصر صددرصد جریان پدربچه ست

نه زن دوم

اون هیییچ مسئولیتی درقبال بچه شوهرش نداره

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خانم مسئولیتی نداره منم همینومیگم ولی شرایط رودیده انتخاب کرده وقتی انتخاب بین بد وبدتره بدتره م ...

شما توی هردادگاهی توی هرکجای این دنیا برید هیچ قانونی این خانوم رو محکوم نمیکنه که از این بچه نگهداری کنه،حتی اگه از روز اول درجریان ماجرا بوده باشه

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
این حقومن به هیچکس نمیدم بچه ۱۲سال بامادرش بوده یعنی چون ۱۲سال بامادرش بوده بچه ش نیس؟! اینومطمئن ...

بچه هامن تیکه دوموبه عنوان مثال گفتما من زن دوم نیستم و،الا🙈

استارترعزیزشمام به دوستت بدون هیچ تعصبی بخوون پستهارودرنهایت تصمیم گیرنده خوده ایشونه

ان شاا...خدابهترین راهوبذاره جلوی پاشون ولی خدارم بگودرنطربگیرن...اگه بچه ی خودشم بودبه این راحتیامیذاشت این بلاسرش بیاد!؟

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731

استارتر ببخشیدا ی جوری داری دفاع میکنی انگار به اصطلاح پدر داره لطف میکنه در حق دخترش 

وظیفشه اولا 

دوما مادرش معتاده شرایطش مشخصه چرا نمیتونه نگه داره 

و هیچ انتظاری هم ازش نیست چون مریضه

ولی هم اون خانوم و هم اقای به اصطلاح پدر سرکار میرن 

دختر 13سالشه میتونه بمونه تو خونه که حداقل و پدرش مسئولیت هاشو به عهده بگیره و رو کاراش نظارت کنه تا تو این سن حساس طفلکی اواره بشه با وجود داشتن پدر که وضعش هم خوبه

💙💙💙💙
شما توی هردادگاهی توی هرکجای این دنیا برید هیچ قانونی این خانوم رو محکوم نمیکنه که از این بچه نگهدار ...

من دوتابچه هامن الان ببرم بذارم بهزیستی هیچکس نمیگه چراگذاشتی ببرم بفروشمم هیچکس نمیگه چرافروختی!

اینجادیگه انسانیت وذات آدمه که تصمیم میگیره چه کاری بکنه!

اگه قانون منع میکردکه دودستی بچه رونمیگرفت!

میفهمم چی میگی ولی اگر بزارنش پانسیون یا پیش مادرش بمونه شرایطش بدتر میشه ی مدت اگر میتونن مرخصی بگ ...

چندوقته میبرنش ولی فعلا هیچ اثری نداشته

زن باباش واقعا شرایط نگهداری نداره

از اولم قرلر براین بوده 

میفهمم چی میگی ولی اگر بزارنش پانسیون یا پیش مادرش بمونه شرایطش بدتر میشه ی مدت اگر میتونن مرخصی بگ ...

واینکه بچه اصلا حاضر نیست بیاد پیش پدرش 

حتی زن باباشم قبول کنه نمیاد

چون اونجا قانون منده و همه چی رو برنانس ولی این بچه انگاری ول بار اومده 

اصلا حرف گوش کن نیس

ب کسی احترام‌نمیذاره

2738
از اون اشتباهی که شمادارید میگید یه فرد ۱۳ساله یادگار مونده! سرنوشتش مهم نیست؟ شما میدونید کسی که ...

زن باباشم راضی شه خود بچه نمیاد 

چون اینا خیلی مودب و با برنامه ان این بچه ول بار اومده

حاضر نیست بره

باهیچکس سازگاری نداره

خوب من و شوهرمم سرکاریم دختر یازده ساله ام هم مدرسه است خودش کلید داره میاد خونه غذاشو میخوره تا ما برگردیم. تازه داداش یکساله اشو هم وقتی مهد تعطیل باشه و اون خونه باشه نگه میداره 

دختر 13 ساله که دیگه از آب و گل دراومده و میتونه مواظب خودش باشه

همچین میگی نگهداری انگار که نوزاد ۴۰ روزه اس یا دور از جونِ اون دختر انگار معلوله من حس میکنم شما ه ...

حتی زن باباشم قبول کنه بچه نمیپذیره

اینا مبادی اداب و مودب وتحصیلکرده بچه بسیار بی ادب و ول بار اومده

واینکه بچه اصلا حاضر نیست بیاد پیش پدرش  حتی زن باباشم قبول کنه نمیاد چون اونجا قانون منده و ...

عزیزم بچه تو شرایط بدی بزرگ شده باید یکم باهاش راه بیان 

خدا روشکر که رفتن پیش مشاور حتما اینکارو حتما ادامه بدن سنش سن بدی کاش کاش کاش  زودتر از مادرش جدا میکردنش نه الان تو این سن خیلی فکرم درگیرش شده امیدوارم بتونن بهترین کار رو براش انجام بدن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
همون هزينه رو كه ميگيد پدرش بده به مادربزرگش تانگهداري كنه از دختره، مون پانسيون رو اصلا تأييد نميكن ...

هیچکس حاضر نیست نگهش داره

خیلی بی ادب

یهو فحش نانوسی میده  حرفای رکیک میزنخ 

هیچکس حتی حاضر نیست برا ی لحظه نگهش داره

مادر مادرش کلی پول بهش دادن یک ماهه برش گردوند