2733
2739
عنوان

پانسیون دخترانه سراغ دارید برادختر۱۳ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 296 پست
استارتر ببخشیدا ی جوری داری دفاع میکنی انگار به اصطلاح پدر داره لطف میکنه در حق دخترش  وظیفشه ...

بچه خودشم نمیاد بااونا زنوگی کنه

ومشکل اینجاست این بچه بی نهایت بی ادب و حرف گوش نکنه

و اینکه خانواده زن باباش نمیدونن دامادشون قبلا ازدواج کرده چه برسه بچه داره

کلی دردسر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه خودشم نمیاد بااونا زنوگی کنه ومشکل اینجاست این بچه بی نهایت بی ادب و حرف گوش نکنه و اینکه خانو ...

اينجور دروغا يجايي لو ميرن ، شتر سواري دولا دولا نميشه، منم ازدواج كردم به كسي نگفتم شوهرم بچه داره اما همون سال اول همه فهميدن نهايتا من ضايع شدم با دروغم ، اصلا نبايد دروغ گفت چون نهايتش ضايع ميشه طرف

آقا من شخصا حاضرنیستم بعداز ازدواجم یه دختر ۱۳ساله رو بزارن ور دلم بگن قراره باهات زندگی کنه😑خوشبحا ...

منم نمیتونم قبول کنم ولی وقتی این زن با همچین شرایطی ازدواج میکنه باید قبول کنه خاک تو سر  هردوشون هم پدر هم زن

بچه خودشم نمیاد بااونا زنوگی کنه ومشکل اینجاست این بچه بی نهایت بی ادب و حرف گوش نکنه و اینکه خانو ...

پس بی لیاقتی وپدر و دروغگویی همسر جدید و بچه باید پس بده

به نام خدای رنگین کمان. بچه ها نخندینا........
2740
خوب من و شوهرمم سرکاریم دختر یازده ساله ام هم مدرسه است خودش کلید داره میاد خونه غذاشو میخوره تا ما ...

این بچه مشکل داره

خودشم نمیاد

ناسازگاره و فوق العاده بی ادب

بعدم خانواده زن باباش اصلا نمیدونن‌که بچه ای وجود داده

آقا من شخصا حاضرنیستم بعداز ازدواجم یه دختر ۱۳ساله رو بزارن ور دلم بگن قراره باهات زندگی کنه😑خوشبحا ...

خب شما میتونی از اول با این ازدواج مخالفت کنی

به نام خدای رنگین کمان. بچه ها نخندینا........
جسارتا اصولا تربیت با مادره نه پدر اونم کسی که رسما پیش مادرش زندگی میکنه

از خدا بترس

زمین گرده عزیزم مواظب زندگیت باش😉

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️