2737
2739
عنوان

پانسیون دخترانه سراغ دارید برادختر۱۳ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 296 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردوشاغلن ازصبح تاشب چجوری نگهش دارن؟

پوشک که نمیخای بزاری براش ناهارش بزار خونه اون خودش بقیه کارارشو انجام میده تازه کمکت هم هست تو کار خونه

اصفهانبا ان همه وسعت شده نصف جهان یک وجب قد داری و کل جهانم گشته ای
سلام کلاس چندمه. اگه درسش خوبه کمکش کنید آزمون نمونه دولتی یا تیزهوشان بده میبرنش خوابگاه شبانه  ...

عزیزم درسش افتضاحه باید هفتم باشه تازه میره پنجم دوبار تکرار پایه داشته متاسفانه

2728
پوشک که نمیخای بزاری براش ناهارش بزار خونه اون خودش بقیه کارارشو انجام میده تازه کمکت هم هست تو کار ...

به هیچ عنوان نمیتونم بیارمش پیش خودم

درضمن بچه فقط غذا نمیخواد اونم تو این سن 

مراقبت، محبت، ... میخواد

من نمیتونم

ببین عزیزم من ۸ساله کنار شوهرمم، ولی زیر یک سقف رفتنمون نه سه چهارساله دلیلی برای دروغ ندارم من ال ...

خوبه که به فکر اون بچه هستین خدا اجرتون بده . ولی بابد این توضبحا رو زودتر میدادی . با اون اطلاعاتی که دادی اکثرا علیهتون جبهه گرفتن یا توهین کردن متاسفانه . به هرحال از یک پدر توقعاتی بیشتر از این میره که دخترشو برای نجات از یه جای بدتر بفرسته یه جای بد . از شماهم نمیشه انتظار داشت حالا بعد هشت سال زندگی و بدون هیچ قول و قرار قبلی اون دخترو بیارین تو خونتون . حتما شرابط هم برای شما و شوهرتون خیلی سخته . در آخر فقط خودتونید که میتونین با کمک وجدان و منطقتتون تصمیم بگیرین . خدا به همراتون

خوبه که به فکر اون بچه هستین خدا اجرتون بده . ولی بابد این توضبحا رو زودتر میدادی . با اون اطلاعاتی ...

من اصلا قرار نبود چیزی توضیح بدم، فقط ی همفکری خواستم گفتم شاید کسی چیز بهتری به ذهنش برسه

ولی انقدر توهین ونفرین زیاد بود کلا پشیمون شدم کاری کنم

هرکارکنم اخرش زن بابام و دید همه همینخ

کلا بی خیال این قضیه شدم و مثل قبل فقط هزینه هاش میدیم وتمام.

ترجیح میدم ارامش و خوشبختیم به چالش نکشم

میدونم عزیزم ولی برای همفکری درست هم باید اطلاعات کامل به طرف داده بشه تا بتونه تو ذهنش همه چیو تصور کنه . اره پدر بچه باید بیشتر ازینا به دخترش سر میزد و هواشو میداشت . نیاز یه دختر فقط مالی نیست ‌. اما حالا هم دیر نیست ‌. بذارین بچه پیش مامانش بمونه ولی شوهرت بیشتر بهش سر بزنه . برین برش دارین سه تایی با هم یرین بیرون . هر چند یه بار شوهرت شخصا یه کادویی چیزی بهش بده . ببرتش پارک باهاش حرف بزنه . از مدرسش بپرسه از دوستاش و... یه جوری بهش نزدیکتر شین خلاصه ‌. یا اگه خودت میتونی تو درساش کمکش کن با هم برین کتابخونه . راههای زیادی هست . از تصمیمتون برای کمک به اون بچه منصرف نشین اون که گناهی نداره

2740
میدونم عزیزم ولی برای همفکری درست هم باید اطلاعات کامل به طرف داده بشه تا بتونه تو ذهنش همه چیو تصور ...

رلستش ناسازگارع

بهم میرسن دعواشون میشه شدید 

دختر فوق العاده بی ادب و من ازخانواده همسرم شنیدم مادرش همینجور بودع

یعنی تو حرف زدن عادیم از کلمات ناموسی و رکیک استفاده میکرده الان بجه ام همینحوره باهم نمیسازن

ی بیرون شام جنگ اعصاب داره و شوهرم حاضر نیست بره

راستش مشاور گفت شوهرتون بخاطر خیانت همسرش کلا حتی تو ناخوداگاهش از بچشم متنفرشده و این خیلی برای اونایی که خیانت دیدن پیش میاد، 

من این وسط موندم

ولی از دیروز بااین حجم نفرین وتوهین تصمیم گرفتم مثل روال قبل باشه

پول بدیم و هر چندماه یبار ی بیرونی جیزی

همه که میگن من گقصرم و بد بذار خیالشون دیگه راحت شه

🤪

ناراحت نشو و بدل نگیر. شما خوبی کن یه ضرب المثل هست میگن هر کی نون قلبشو میخوره.بعدم یجا کفتی همه چیز بنام منه دخترش گناه داره حداقل باید از باباش یه چیزی عد 120 سال ببره به هر حال بچشه و دختر احتیاج به حمایت مالی داره.بعدم نوجوانها کلا پرخاشگر میشن یه دوره داره تموم میشه فقط باید با ارامش از این مرحله رد شد.براش معلم خصوصی بگیرید درسهاش کمکش کنه .اینطوزی خیلی عقبه که .من فکر میکردم دیگه رفوزگی نداریم معلومه خیلی وضع درسیش وخیمه