2733
2739
عنوان

پانسیون دخترانه سراغ دارید برادختر۱۳ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 296 پست
مادرش اعتیاد داره به پدر و زن باباش توهین میکنید؟ حتما شرایطش ندارن

مادددرش اعتیاد داره که داره این ۱

۲ اینکه درهر شرایطی بچه بعد سن ۷ سالگی مالِ پدره تاکید میکنم پدرررررر مسئولیت بچه تمام وکمال با پدره

من فکر میکنم دمِ مادره هم گرم که با وجود داشتن اعتیاد بازم بچه اشو تا سن ۱۳ سالگی نگه داشته این نشون میده همون مادره معتاد جنمش.غیرتش.محبتش.مسئولیت پذیریش از اون به اصطلاح پدرررر خیلی خیلی بالاتره

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه؟ یکی که بایه مردی که دختر۱۳ساله داره ازدواج کرده مطمئن باش پی اینوبه تنش مالیده کا ممکنه د ...

استارتر داره میگه بچه از یکسالگی جدا از پدرش بوده و با مادرش زندگی کرده

خب هرکسی هم که باشه وقتی بچه ۱۲سال دور از پدرش بوده فکرمیکنه که از این به بعدم دور از پدرشه

چطوریه توی این سایت زنی که مطلقه میشه حقشه ازدواج کنه،زندگی کنه،حتی با یه پسرمجرد!ولی مردی که جدا میشه باید تاابد بمونه ببینه آیا ممکنه بچش بیاد باهاش زندگی کنه یا نه؟اصلا ممکنه بچه که ۳سالش بوده باهم ازدواج کردن و الانم ده سال از زندگی مشترکشون گذشته و یهو ورق برگشته

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
2728
نه عزیزم از یکسالگی جداشدن و پیش مادرش بوده

آهان همون کلاًبچه سنگ شده توسرباباش...

بهتره بره بهزیستی تاپیش همچنین پدری باشه واقعاًمتاسفم به این طرزفکرکه شمام طرفداری میکنی؟!

اگه عقلانی باشه لااقل انسانی نیس این کار...

من اگربودن به هیچ وجه نمیذاشتم این اتفاق بیوفته...بلاخره اون مردی که عاشقانه باهاشم پدراون بچه م هست ازخونشه...

چون۱۲سال پیش مادره بوده بچه ش حساب نمیشه؟!

چه فلسفه ای

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
مگه میشه؟ یکی که بایه مردی که دختر۱۳ساله داره ازدواج کرده مطمئن باش پی اینوبه تنش مالیده کا ممکنه د ...

عزیزم بچه یک ساله بوده اینا جداشدن، حضانتم با نادر بوده

زن بابا شاغله و اصلا شرایط نگهداری نداره

خوب حضانت با مادرشه ولی الان پدرش داره شرایط میبینه میخواد اینکارو کنه

اگه خیلی نگرانه از خانوم دومش جدابشه دخترشو بیاره پیش خودش زندگیشونو بکنن

وگرنه الکی ادای آدمای نگرانو درنیاره

چون زندگی با یه مادرمعتاد به مراتب بهتره تا زندگی توی اینجور مراکز

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
2740
۱۲سال تونسته بچه روبزرگ کنه الان شده سنگ رو سرش؟ حالابشین وتماشاکن ببین میگذره یانمیگذره... دنیادا ...

اون ۱۲ سال رو هم همون مادره معتادی که میگن بزرگش کرده😏😏😏

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
استارتر داره میگه بچه از یکسالگی جدا از پدرش بوده و با مادرش زندگی کرده خب هرکسی هم که باشه وقتی بچ ...

این حقومن به هیچکس نمیدم

بچه ۱۲سال بامادرش بوده یعنی چون ۱۲سال بامادرش بوده بچه ش نیس؟!

اینومطمئن باش زنیکه زن دوم میشه بایدفکرهمه جاروبکنه الان نمیومدسراغ باباش ده سال دیگه که میومد!!!!!

ایناتوجیه عزیزمن

همه م میدونن

من خودم زن دوم بودم میدونستم طرف یه بچه داره اززن اول بایدبایدفکراینوکنم که ممکنه یه روزی بچه ش بیادپیش من زندگی کنه چون شرایطش همین بوده!ومن پذیرفتم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اگه خیلی نگرانه از خانوم دومش جدابشه دخترشو بیاره پیش خودش زندگیشونو بکنن وگرنه الکی ادای آدمای نگر ...

واقعا یک زندگی خوب و عاشقانه و ازهرلحاظ ارامش بپاشه بخاطر یک اشتباه که درگذشته کردن؟

منطقیه؟

عزیزم من نه اصفهانم نه پانسیون سراغ دارم

اما شاید بشه پیش مادربزرگی یا عمه نگهش داشت که اگر اینطور باشه خیلی بهتر از پانسیون یا اینکه چون میگین درآمد پدرش خوبه یکنفر مطمئن رو بگیرن تو خونه به بهانه تمیزکاری خونه کنار این دختر باشه و حواسش بهش باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اگه خیلی نگرانه از خانوم دومش جدابشه دخترشو بیاره پیش خودش زندگیشونو بکنن وگرنه الکی ادای آدمای نگر ...

دقیقا