2737
2734
عنوان

پانسیون دخترانه سراغ دارید برادختر۱۳ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 296 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون ۱۲ سال رو هم همون مادره معتادی که میگن بزرگش کرده😏😏😏

دقیقاً

بدنش دست همون مادربهتره بقول بچه ها

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
عزیزم من نه اصفهانم نه پانسیون سراغ دارم اما شاید بشه پیش مادربزرگی یا عمه نگهش داشت که اگر اینطور ...

بسیار بچه بی ادب و بدقلقیه هیچکس حتی واسه ۱ ثانیه حاضر نیست نگهش داره

فحش رکیک میده، فوق العاده غیرقابل تحمله این بچه

البته از مادر معتادبیش ازین انتظار نمیده

استارتر داره میگه بچه از یکسالگی جدا از پدرش بوده و با مادرش زندگی کرده خب هرکسی هم که باشه وقتی بچ ...

آفررررین خودت جوابه خودتو دادی بچه ۳سالش بوده با مادر بوده و یهو ورق برگشته خووووب چیکار میشه کرد؟

باید منکره وجود بچه اش بشه چون ۱۰ سال قبل ازدواج کرده؟

گلم شما هنوز مادر نشدی تا بفهمی بچه چقدرررر عزیزه واسه پدرو مادر 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2740
واقعا یک زندگی خوب و عاشقانه و ازهرلحاظ ارامش بپاشه بخاطر یک اشتباه که درگذشته کردن؟ منطقیه؟

تااشتباه روچی ببینید!

اشتباه مادراون بچه س نه اون بچه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
این حقومن به هیچکس نمیدم بچه ۱۲سال بامادرش بوده یعنی چون ۱۲سال بامادرش بوده بچه ش نیس؟! اینومطمئن ...

در کل عقیده ی من اینه که اون خانوم هیچ مسئولیتی درقبال این بچه نداره

پدرشم اگه خیلی نگرانه جدابشه از این خانوم و بره با بچش زندگی کنه

مقصر صددرصد این جریان پدربچه ست

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
بسیار بچه بی ادب و بدقلقیه هیچکس حتی واسه ۱ ثانیه حاضر نیست نگهش داره فحش رکیک میده، فوق العاده غیر ...

میفهمم چی میگی ولی اگر بزارنش پانسیون یا پیش مادرش بمونه شرایطش بدتر میشه

ی مدت اگر میتونن مرخصی بگیرن باهاش وقت بگذرونن و حتما ببرنش پیش مشاور مطمئنن این بچه تو این سن با این شرایط بیشتر  نیاز به مشاور داره 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
واقعا یک زندگی خوب و عاشقانه و ازهرلحاظ ارامش بپاشه بخاطر یک اشتباه که درگذشته کردن؟ منطقیه؟

از اون اشتباهی که شمادارید میگید یه فرد ۱۳ساله یادگار مونده!

سرنوشتش مهم نیست؟

شما میدونید کسی که توی اینجور مراکز زندگی میکنن چه ضربه  های بزرگی توی زندگی آینده شون میخورن؟

۱۲سال از بچش دوربوده از این به بعدم دورباشه اگه غیرت نداره براش یه زندگی خوب بسازه

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
عزیزم بچه یک ساله بوده اینا جداشدن، حضانتم با نادر بوده زن بابا شاغله و اصلا شرایط نگهداری نداره

همچین میگی نگهداری انگار که نوزاد ۴۰ روزه اس یا دور از جونِ اون دختر انگار معلوله

من حس میکنم شما همون زن بابا دختره هستی،اگه هستی ازت میخوام فقط به خاطره خدا نذاری اون دختر حروم و دربه در بشه مطمین باش خدا یه روزی یه جایی جوابِ این کاره خوبت رو میده

تو خوبی میکن و در دجله انداز 

که ایزد در بیابانت دهد باز

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎