2737
2734
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42210 بازدید | 365 پست
که خانوادم اومدنو کلا طرف اونو گرفتن ک زن باید زبونش کوتاه باشه و فلان منم قضیه خیانتو ب مامانم گفت ...

لعنت به این وضعیت ضد زن جامعه .خیانت کرد، زن ساکت باشه ،کتک خورد ساکت باشه ، فحش شنید ،ساکت باشه.

مامانتم که زنه حداقل اون درک میکرد 😞

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
اونسری دعوان سر این بود اقا تو سالن خوابیده بود منم یه بچه زیر سینم یکیش رو پام تو اتاق بودم داشتم م ...

باید ر ی د به همچین مردی 😐

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو حروم زاده تویی که ننه ات توله ای مثل تو پس انداخته بی غیرت عوض اینکه به زنش کمک کنه پاچه می گیره

همش تقصیره مادرشه پریشب دارم بچه شیر میدم میگه بلندشو برا پسرم جا بندازم گفتم بچه بقلمه میگه خسته کوفته اومده رو زمین خشک بخوابه منم گفتم تحمل کنه تو میگی بچمو بندازم گریه کنه که چی اقا زود بخوابه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
باور کن داستان خیلی از ما زن هاست. که تو دوران بارداری و بعدش مردها خیانت میکنن. حالا یه عده متوجه م ...

من تو دوران بارداري شوهرم روانيم كرده بود هي زارت و زورت رابطه ميخواست ازم خيلي بهش شك دارم هنوزم

2740

به حق این شب قدر خدا همچین مردایی ورسوای عالم کنه خاک برسرشون نمیدونن وقتی زن بچه بیاره بچه هردوشونه نه فقط مادر باید پرستاری کنه پس اون وسط خود بی غیرتشون چیکارن

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
حالشوبگیریهو واندی مثه اون دختره یلدایه هفته ذکرمصیبت کردال کرد بل کرد آخرشم یه روزنشده خرشدتموم شدر ...

واقعا بخشید؟؟ حالا چرا گفته نمیاد اینجا ؟؟

ببخشید استارتر جان پرسش بی ربط مسئله شما پرسیدم

نمیفهمم خانوادت چرا طرف شوهرتو میگیرن؟ یکبار برای همیشه جلوشوبگیرن.بخدا خیلی دلم گرفت از حرفات

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
همش تقصیره مادرشه پریشب دارم بچه شیر میدم میگه بلندشو برا پسرم جا بندازم گفتم بچه بقلمه میگه خسته کو ...

خدا جواب اون مادرشوهرو بده

بجا کمک حال تو بودنش واقعا

وم مامانتم  گرم ک انقدر پشتته😑

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من تو دوران بارداري شوهرم روانيم كرده بود هي زارت و زورت رابطه ميخواست ازم خيلي بهش شك دارم هنوزم

اینکه رابطه میخواست که نشونه ی خوبیه. اونی باید بترسه که شوهرش به بهونه ی استرسی شدن بچه ی تو شکم طرفش نمیومده

دیدم که میگما 

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
2706