2733
2734
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42228 بازدید | 365 پست
من تو دوران بارداري شوهرم روانيم كرده بود هي زارت و زورت رابطه ميخواست ازم خيلي بهش شك دارم هنوزم

وای خدایییییا برا اونا ادم بچه میاره بسختی بعدشم اینجوری خدایا حکمتتو شکر

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

باهم خوب بودیم بخدا چند روز بود بچه هام خیلی اذیت میکدن واقعا دوقلو سخته شما خودتون بچه دارید میدونید یدونش چطوره حالا فکر دوتاش چی میسه به هرکی التماس کردم ترخدا کمکم کنید نیومد مامانمم شهرستان بود حسابی داغون بودم دیروز مامانم اومد خواستم شب بمونم گفت نه باید بری خونت خیلی دلم شکست رفتم خونه ولی تا صبح باشوهرم خندیدم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو دوران بارداري شوهرم روانيم كرده بود هي زارت و زورت رابطه ميخواست ازم خيلي بهش شك دارم هنوزم

وا چرا شک داری ،بیچاره 🤔

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2731

عزیزم الان هردو دارید شرایط سختی رو میگذرونید ما یه بچه ب دنیا میاریم عصبی میشیم افسرده میشیم چه برسه ب دوقولو خدابرات حفظشون کنه ولی خانومی این روزا میگذره صبرت زیاد باشه توکلت به خدا بسپار ب خودش درست میشه خداروشکر خدا بهت بجه سالم داده خودت و همسرت سالمید من میشناسم کسی رو ک بچه دار شدن و فهمیدن مریضی لا علاج دارن لج و لجبازی نکنین گذشت کن خدا خودش برلت میسازه

همش تقصیره مادرشه پریشب دارم بچه شیر میدم میگه بلندشو برا پسرم جا بندازم گفتم بچه بقلمه میگه خسته کو ...

بیخود کرده مادرش تو زندگیتون دخالت میکنه دوبار تو روش وایسی خودشو جمع میکنه شاید سایه نحثش کم شد شوهرت قابل تحمل تر بشه از اول بهش رو دادی که الان نمیتونی جمعش کنی

دعا کنید حاجت رواشم🙂
همش تقصیره مادرشه پریشب دارم بچه شیر میدم میگه بلندشو برا پسرم جا بندازم گفتم بچه بقلمه میگه خسته کو ...

می گفتی تو چلاقی مگ پاشو جابنداز راستی نکبت خونه شماچیکارداره؟

نمیدانم چشددرمن فقط یک لحظه فهمیدم که خیلی دوستت دارم