2733
2734
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42200 بازدید | 365 پست
خیلی غیر منطقی حرف میزنی آقا کارشو کرد یعنی تو متوجه نشدی؟ما هم متاهلیم ها .منم طبیعی جلوگیری میکنم ...

عزیزم نمیتونم واضح اینجا بهت بگم فکرشو کن ریخته شده تو‌ یحورده بقیش بیرون که من شک نکن بنطرت باید از کجا میفهمیدم خودشم که گفته حواسم بود مثل اینکه خیلیا ناخواسته باردار میشنا.شما اصل قضیه رو ول کردی 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
فعلا مادرش دورش کرده سرش گرمه... یه چند روز بگذره دلش هواتو می‌کنه ... مادر ک زن نمیشه براش ... ولی ...

اره اگه مادرش بهش بها نمیداد اینطور نبود.چی ازین بهتر صبح پاشه از خواب حاطر اماده بهش صبحونه بدن و ناهار بخوره شبم بره عشق حال کنه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اگه مادرش بهش بها نمیداد اینطور نبود.چی ازین بهتر صبح پاشه از خواب حاطر اماده بهش صبحونه بدن و ن ...

وقتی میام اینجا و توی تاپیک های مختلف میگم تو رو خدا تو سن کم ازدواج نکنید خانم ها میریزن سرمون و میگن نه ما 12 سالگی ازدواج کردیم خیلی هم خوشبختیم . بابا جان هر چیزی سنی داری وقتی داری شرایط اولیه ای داره . الان شما 18 سالته و یکسال و نیمه که ازدواج کردی یعنی 16 سالگی ازدواج کردی خدایا منو بکش اینقدر حرص نخورم . یلدا ، فاطمه الانم ارغوان همتون هم 18 ساله و 19 ساله اید . ولی به هر حال دیگه نمیشه کاری کرد به نظر من مهرتون رو اجرا بزارید بزار همسرتون بترسه درخواست طلاق ندین فقط مهریه . محکم شو و اعتماد به نفس داشته باش جلوی شوهرت بایست و با درایت زندگیت رو اداره کن . حالا  که میگی پس انداز داری با پول خودت یک پرستار بیار تا کمکت کنه برای یه مدت کوتاه و تو اون مدت با شوهرت خیل یخوب و مهربون باش . بزار متوجه بشه که اگه رسیدگی به بچه ها رو به عهده بگیره رابطتون بهتر میشه . بهش بگو اگه تو خوش هیکلی منم 18 ساله و جوون و خوشکلم میتونم هزار تا کار خلاف بکنم ولی شخصیتم اجازه نمیده وگرنه راحت ترین کاره دنیا هرزه بودنه . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2728