2737
2739
عنوان

یه دلم موند یکی یبار اینجور گلی بهم هدیه بده😖+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 60 پست
بیچاره دانش آموزات چرا خوشت نمیاد گناه دارن بچه هستن شاید نمیتونن برن گلفروشی درست حسابیشو بخرن برات ...

عزیزم پیششون که بروز نمیدم.الکی کلی ذوق میکنم.عکس میگیرم از گلها..ولی خب از بس ساقه هاشون کوتاهه به درد نمیخوره.ببین عکس گرفتم.البته اینا خوب بودن اوردم خونه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم خرگوش و همستر و اردک دوس دارم همیشه بابام واسم میخریده الانم جوجه دارم❤😍😄

منم یه خرگوش کوچولوی ناز دارم 😍😍😍😍

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی برعکسه من شوهرم همش از اینا میده هر جا گل ببینه اگه شرایطش باشه برام میکنه بهم میده  ول ...

خخخخ

آره واقعا برعکسه

شوهر من حوصله نداره گل بچینه.

یبار فقط رفتیم مسافرت یه شاخه دسته گل پر پر شقایق چیده بود.از دشت و بیابون😍

منم انقدر ذوق کردم یهو گفت:اگه میدونستم انقدر ذوق مبکردی هر دفعه ۲۰ تومن نمیدادم از بیرون بخرم خودم میچیدم😂.ولی کو؟ بازم از بیرون میخره😂😂😂

مثل من حوصله نداره خودش بچینه تیغ گل رو تمیز کنه .

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2742
خخخ بی ذوق نیستم اخه میدونی انقدر ساقه اش رو کوتاه میکنن واقعا نمیدونم چیکارشون کنم بعدش هم صبح به ...

اگه حساسیت فصلی نداری همونجا بو کن گل های عطر دار رو تا انرژی بگیری...

آخر سر هم پرتش کن اگه دسته گل خیلی کوتاه بود...

راست میگی...منم هیییچوقت به ساقه گل توجه نمیکردم بچه بودم.از ته میکندم میبردم میدادم به معلما

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
خخخخ آره واقعا برعکسه شوهر من حوصله نداره گل بچینه. یبار فقط رفتیم مسافرت یه شاخه دسته گل پر پر ...

مهم اینکه یادشون هست حالا یکی از تو پارک و خونه اقوام و.....میچینه یکی هم میره از بیرون میخره 

البته من شوهرم خیلی غنچه های خوشگلم برام میاره شاید کسی باورش نشه من همشو خشک کردم یه قاب خیلی بزرگ باهاشون درست کردم هر کی میبینه عاشقش میشه ولی

من باااااااز از این بیرونیا میییییییییییخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام  

😭
عزیزم پیششون که بروز نمیدم.الکی کلی ذوق میکنم.عکس میگیرم از گلها..ولی خب از بس ساقه هاشون کوتاهه به ...

فقط اون رز قرمز😍😍😍❤

مهم اینکه یادشون هست حالا یکی از تو پارک و خونه اقوام و.....میچینه یکی هم میره از بیرون میخره  ...

منم گل چیده شده میخوااااااااام    

باید بریم خداروشکر کنیم 😂😂😂 اگه شوهرامون کلا به گل و اینجور جیزا اهمیت نمیدادن چی😅

2740
منم گل چیده شده میخوااااااااام       باید بریم خداروشکر کنیم 😂😂😂 اگه شوهرامو ...

آره بابا خداکنه همیشه سالم باشن و سایشون بالا سرمون 

خدا کنه همه مردای روی زمین مهربون باشن و قدر زناشون بدونن و خوشبختشون کنن هیچ زنی تو زندگیش غم و ناراحتی نداشته باشه و زندگیش غرق خوشی باشه الهم صلی علی محمد و آل محمد 

😭
پیششون که خودمو خوشحال نشون میدم کلی الکی ذوق میکنم تا ظهر هم برمیدارم بو میکنم ...چند وقت پیش یه سط ...

چه با نمکن 😍😍😍 

خوب کاری میکنی خوشحال نشون میدی چون رفتار معلم خیلی خیلی تو روحیه بچه ها تاثیر داره. 

گعلم کلاس پنجم کادو بردیم الکی گفت من نیاز ندارم همه رو از پنجره میندازم پایین اونموقع ظرف میبردیم. همه رو بار زد برد خونه. اما دل ماهارو بد شکوند خیلی،تا مدتها از مدرسه متنفر شدم

اگه حساسیت فصلی نداری همونجا بو کن گل های عطر دار رو تا انرژی بگیری... آخر سر هم پرتش کن اگه دسته ...

اره اونجا کلی بو میکنم که یه وقت با خودشون نگن اهمیت ندادم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
از طرف من همین گل تقدیم به شما😍😘

ممنونم عزیزم😍😍😍😍

دلم طاقت نیاورد.

دادم شوهرم برد واسه برادر کوچیکش😂😂😂گفتم بده به اون گل دوس داره.😥😂😂😂

چه با نمکن 😍😍😍  خوب کاری میکنی خوشحال نشون میدی چون رفتار معلم خیلی خیلی تو روحیه بچه ها تا ...

چه کار بدی کرده...من روز معلم یه عالمه کادوی به درد نخور گرفتم ولی همونجا کلی تشکر کردم عکس گرفتم ازشون همه رو هم اوردم خونه بعدبخشیدم به دیگران

2706