2410
2553

شوهرم هر از چند گاهی گل مصنوعی یا طبیعی (رز مشکی یا قرمز) میخره واسم...

اما هیچکی یه گل با دستای خودش واسم نچیده بهم بده

ولی برعکس من از بچگی گل واسه معلمام میبردم.بعد واسه استادام.بعد واسه مامانم، الانم واسه همسرم

اینم نمونش😑

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

این طبیعیه یا مصنوعی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این طبیعیه یا مصنوعی

طبیعی

خودم بهش رسیدم...واسه حیاط خونمونِ

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

تا دلت بخواد من از این گلها میگیرم ولی اصلا خوشم نمیاد دانش اموزام میارن برام...دوس دارم درست و حسابی باشه گل

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من برات اوردم🌷🌹هر چند مجازی ولی قبول کن دیگه😍

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2714

با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91222875

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

من باز اینجوری دوست ندارم باغچه خونم پر گل 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
گل چیدی؟🤦‍♀️

واسه حیاط خودمه...

بیشتر از این قد شاخه بمونه خراب میشه

من از اینا دوس ندارم  باغچمون پر از ایناست

تو یک عدد بی ذوقی😏🤪

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706