2737
2739
عنوان

یه دلم موند یکی یبار اینجور گلی بهم هدیه بده😖+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 60 پست
تا دلت بخواد من از این گلها میگیرم ولی اصلا خوشم نمیاد دانش اموزام میارن برام...دوس دارم درست و حساب ...

بچه ها با چه ذوقی گل میچینن و لبخند شمارو ببینن ولی شما دوست نداری؟ بی احساسی 😐

خوشچلهههه😍 وای من فقط دوست پسرم واسم گل خریده اونم قاچاقی میبرم تو اتاقم🤗 کلی گل دارم ازش خشکیده ...

جالب میشه😍😍😍😍😍

من اونایی که دیگه خیلی خشک و بی رنگ و رو میشن رو پرت میکنم😖😖

فقط گل های خاص مال روزای خاص رو نگه داشتم😍

یدونه گل هم واسم خریده از اونایی که چند سال زنده میمونه داخل شیشه

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا دلت بخواد من از این گلها میگیرم ولی اصلا خوشم نمیاد دانش اموزام میارن برام...دوس دارم درست و حساب ...

بیچاره دانش آموزات چرا خوشت نمیاد گناه دارن بچه هستن شاید نمیتونن برن گلفروشی درست حسابیشو بخرن برات با ی گل از باغچه خونشون میخوان دوست داشتنشونو نشون بدن زیبایی تو سادگیه 🌺🥀🌹🌷🌻💐

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
بیا اسی جون😍😍😍😍

قربون دستت😘😘😘😘😘😘😘😘❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2740
جالب میشه😍😍😍😍😍 من اونایی که دیگه خیلی خشک و بی رنگ و رو میشن رو پرت میکنم😖😖 فقط گل های خاص ...

ای جااانم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
بچه ها با چه ذوقی گل میچینن و لبخند شمارو ببینن ولی شما دوست نداری؟ بی احساسی 😐

پیششون که خودمو خوشحال نشون میدم کلی الکی ذوق میکنم تا ظهر هم برمیدارم بو میکنم ...چند وقت پیش یه سطل کوچیک ماست اورده بودن اب ریخته بودن میگفتن خانوم بزار تو این😂

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خخخ بی ذوق نیستم اخه میدونی انقدر ساقه اش رو کوتاه میکنن واقعا نمیدونم چیکارشون کنم بعدش هم صبح به ...

حس خوب اون لحظه رو دریاب🤩😍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من اصلا گل دوست ندارم 😕درعوض درختچه و گلدون دوست دارم یا جوجه اردک یا بچه خرگوش بهم کادو بدن 😕

منم خرگوش و همستر و اردک دوس دارم

همیشه بابام واسم میخریده

الانم جوجه دارم❤😍😄

شوهرت میخره برات دیگه ینی چی با دستاش بچینه خخخ

چ میدونم😖🤔😟

فکر کنم اینم از اثرات و حساسیت های بارداریه😂😂😂😂😂😂

2706