2737
2739
عنوان

یه دلم موند یکی یبار اینجور گلی بهم هدیه بده😖+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 60 پست
همین که شوهرت میخره رو به من بدن خیلی دوس دارم😁😁😁😁

متنفرم از گل مصنوعی

😖

دوس دارم مثل اینی که عکس گذاشتم طبیعی باشه

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
من برات اوردم🌷🌹هر چند مجازی ولی قبول کن دیگه😍

ممنون گلم😘😘😘😘😘

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا دلت بخواد من از این گلها میگیرم ولی اصلا خوشم نمیاد دانش اموزام میارن برام...دوس دارم درست و حساب ...

توهم بی ذوقی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
طبیعی خودم بهش رسیدم...واسه حیاط خونمونِ

خوشچلهههه😍

وای من فقط دوست پسرم واسم گل خریده اونم قاچاقی میبرم تو اتاقم🤗

کلی گل دارم ازش خشکیده☺

گذاشتم بعدا که بهم رسیدیم همشونو تبدیل به دسته گل کنم برای جشن ازدواجم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من باز اینجوری دوست ندارم باغچه خونم پر گل 

توهم بی ذوقی😜

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
من دلم نمیاد خودم گل رو بکنم هدیه بدم روی بوته خوشگلتره😍

یه عمری دارن روی شاخه آخه

من اینو نمیکندم فردا وا میرفت و آفتاب سوخته میشد...

همه چی برعکسه من شوهرم همش از اینا میده هر جا گل ببینه اگه شرایطش باشه برام میکنه بهم میده  ول ...

رز شاخه ای ۱۵ تومن .گنا داره بنده خدا

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
توهم بی ذوقی

خخخ

بی ذوق نیستم اخه میدونی انقدر ساقه اش رو کوتاه میکنن واقعا نمیدونم چیکارشون کنم بعدش هم صبح به من میدن تا ظهر پلاسیده میشه.برا اینکه ناراحت نشن میزارم تو کیفم میارم خونه ولی واقعا به دردم نمیخوره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بیا اسی جون😍😍😍😍

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
توهم بی ذوقی😜

اره واقعا کلا عجیبم حیاط ام خیلی بزگ و قشنگ وهرکی میبینه میگه خوش به حالت اما من دوستش ندارم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706