1147
1273

کاری نباید بکنی ....

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

منم منم کن حرصشو درار.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1274
1167

هرکس باهاش حرف میزنه اخرش به این نتیجه میرسه که خیلی تلخ وگستاخه اما از رو نمیره گاهی اپقات چنان حرص میخورم که باهاش بحث کنم اما میدونم گستاخه ممکن جواب ناراحت کننده بده اما تا چند روز ناراحت میشم

مثلا یه بار ازم خواست ببرمش ارایشگاهی که موهام رنگ کردم بردم سر قیمت ارایشگرم شست گذاشت اونور ،کلی خجالت کشیدم ارایشگرم بهم گفت دیگه نیارش کارم برده زیر سوال،بهش گفته بود من برای ارایش حاضرم تا یه میلیون پول بدم اما برا مش صد وپنجاه نمیدم کلیم منم منم کرد که من با لا شهر رنگ گذاشتم ،اینجا پایین شهر نباید این قیمت بگیری

ای خاک توسر هرچی جاری عقده ایی و کمبود داره،میخواد منم منم کنه خودشو نشون بده.جاری من نمیدونه چطور حرصمو درآره چون اصلا نمیبینمش به بچه متوسل شده همش میگه چش میخوره میاد جلو من اسپند دود می‌کنه میگه بچم چش خورده فلان شده حالا تنها نقطه ضعف منو بچه نداشتم دیده بدبخت

خیلی حالم خراب میکنه وقتی هم کلامش میشم مثلا میگه شوهر من برا خانوادش خیلی پسر خوبیه ،میگم اره خوب همه دوست دارن برا خانوادشون بچه خوبی باشن میگه نه فرق میگمه شوهر مبعضی پسرا مثل گاو میمونن ،احساسکردم منظورش شوهر منه کلا میخواد بگه ماااااا خوبیم