2733
2739
باز شروع شددددددددددد خودتو خالي كن عزيزم تا دقات تمام بشه من عادت كردم به ادمهايي مثل شما!!!! تا ...

توجه نکن بهشون،زیادن از اینا گلم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
هر بار ميگم ديگه نيام اينجا اخه به چه درد من ميخوره جز حرص خوردن و اعصاب خوردي اما باز المي سرم خلوت ...

ناراحت نشو عزیزم اون خانوم حالا ی چیزی گف فکر کرده چون دکتر هستین باید بدونین 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون عزیزم اره یکی از فامیل های بنده سرطان سینه داشته وبعد ازشیمی درمانی هرسپین یا هورمون درمانی می ...

باه بعضي رسپتورها رو بلاك ميكنه كه برنگردن 

اميدوارم خداوند تمام بيماران رو شفاي عاجل بده 

اما من در ني ني سايت به اين موضوع پي بردم كه ناراحتي روحي و بيماري رواني به مراتب بيشتر و سختر از بيماري جسم هست متاسفانه!!!!!

انشالله یکی باشه مرتبط با رشتم. وکیلی قاضی مستشار دیوانی چیزی😂😂😂. واه واه چه کم توقع ام منننن

حالا نبود پولداااار باشه نه 😂😂😂😂

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2738
حالا نبود پولداااار باشه نه 😂😂😂😂

بخدا فقط اخلاق. البته به قول مامانم ظاهرم داشته باشه  که حیف نشم 😂. بابامم که میخواد منو ترش بگیره

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
دقیقااا من حس میکنم انرژی منفی خییییییلی زیادی ازینجا دریافت کردم و افسردگیه بعد از زایمانم دوبار ب ...

خيلي قديما بهتر بود جوش ادمهاش هم تحصيلي هم فرهنگي خيلي معقولتر از الان بودن خيييييلي اما رفته رفته بد و بدتر شد اينو همه ميدونن

اصلا يه ازمهاي عجيب و غريبي اينجا ميچرخن!!!! تاصف برانگيز !!!

من دوبار كاربريمو حذف كردم از سال ٩٥ تا به الان بشرطي كه اينو هم كنسل كنم

ان شاالله در کنار هم زنده باشن حالا مامان من گیر میده ب خاسگارام میگه چرا دیپلم یا فوق دیپلمن؟! چو ...

ممنون عزیزم

اگه خواستگارهات همه چیزش خوبه غیر تحصیل بنظرم سخت نگیر.اصلا فهم و درک و شعور ب مدرک نیست

عزیزم ناراحت نشو یه عده ظرفیتشون پایینه ما دوست داریم از شما بیشتراستفاده کنیم.

اختيار داريد عزيزم اين چه حرفي وجود خودتون و معرفتتون ارزشمنده 

من در خدمتتون هستم تا اونجاييكه دانشم باشه

اتفاقا یه دختر خاله دارم سال ۶ پزشکیه هی به من میگه فرشته یکی نیس به مامانم بگه شوهر پزشک کووو منتظر ...

بنظرم اختلاف تحصیلاتی خیلی زیاد خوب نیست ولی خانواده ها خیلی سخت میگیرن گاهی

امیدوارم آدم اهلش گیر همه بیاد

سخت بود ولی تونستم   
2706