2733
2734
عنوان

فقط کسایی که اعتقاد دارن به طلسم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 63 پست
خیلیا هستن سرکتاب میگیرن  واسه اطمینان برو بگیر حتما  هزنه‌ش هم کمه معمولا

ممنونم چشم

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش همون ملا باطل میکردین خب

دوباره‌نوشته‌زنیکه‌سگ‌صفت‌هر‌روز‌چک‌میکنه‌ببینه‌باطل‌شده‌دوباره‌مینویسه

.کاش میان این هیاهو صدایی بیاید: «اَلا یا اَهلَ العالَم، أنا المَهدی...» ✨🤍️ 
این مربوط به خیلی سال پیش هست ما جنوبیم اون شخصی که ما پیشش رفتیم فوت شده ولی بچه هاش این کارا انجام ...

حالا که حرفش شد بگم 

به من گفتن سنگینی دارم رو بختم 

بهم گفتن هم از اول سنگینی دارم و هم واسم دعا گرفتم که روابطم بد بشه .

هم باید سنگینی رو باطل کنم و هم گره گشا بزنم . همه میترسونن منو که بدبختی میاره تو زندگیت و پای اجنه باز میشه ، بیچاره میشی فلان میشی ... دیگه اقدامی نکردم .

به نظرتون طبق تجربه شخصی طلسم یا نیت خوب مشکلی ایجاد میکنه ؟ 

الان بچه خواهرتون در چه وضعه؟

2731
مطمئنی میخوای برگرده بهت ؟ بعد این بلایی که سرت اورده؟

آره مطمئنم فقط برگرده دیگه تحمل ندارم صبر ندارم 

همش میگم چرا خدایا منو نمیببنی صدامو نمیشنوی خیلی خسته شدم خیلی

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
آره مطمئنم فقط برگرده دیگه تحمل ندارم صبر ندارم  همش میگم چرا خدایا منو نمیببنی صدامو نمیشنوی ...

میفهمم مشکلتو ، ولی برگشنش کار درستی . لیاقتت اینه یکی رو داشته باشی که از خداش باشه تو رو داشته باشه . 

نمیدونم به خداااا چی باید بگم بهت . دله دیگه ، کاریش نمیشه کرد . میترسم کمکت کنم ، راهنمایی کنم از چاه بیوفتی تو چاله . همه میگن این راه ها آخر عاقبت نداره 😮‍💨

حالا که حرفش شد بگم  به من گفتن سنگینی دارم رو بختم  بهم گفتن هم از اول سنگینی دارم و هم ...

من خیلی به این چیزا اعتقاد دارم چون نتیجش گرفتم که میگم برو پیش یه دعا نویس خوب تا یه سرکتاب از قران برات باز کنه همین طور که اجنه هست وتو قران هم ازش گفتن این چیزا هست برو پیش کسی که بتونه انجامش بده.  چند سالته عزیز

عزیز یعنی رهات کرده؟ 

رها نکرده ، ولی هی بهم میزنیم . تا ازم دوره میره بیمارستان حالش بد میشه ، ولی تا پیش همیم خیل دعوا میکنیم اصلا نمیشه تحمل کنیم همو . ولی همدیگه رو دوست داریم .

سرکتاب گرفتم چندجا گفتن من بسته‌م و سنگینی دارم

میفهمم مشکلتو ، ولی برگشنش کار درستی . لیاقتت اینه یکی رو داشته باشی که از خداش باشه تو رو داش ...

چه راهی میگی بهم؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده