2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزدلم اول اينكه تاپيك من چيز ديگه اي بوده و صحبتم كاملا سنتي بود و كاملا متفاوت از دنياي طبابت ...

ممنون عزیزم شمام ایشالا موفق و سلامت باشید😁

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2731
خيلي هم زيادن عزيزدلم  نيامدم كه راجع به سوادمو و كيفيت زندگيم تاپيك بزنم سوالي پرسيده شد جواب ...

حق داری گلم ،اینجا ادم جرات نمیکنه تاپیک بزنه گلم،یا حرفی بزنه،ی عده شکاک عقده ای بلانسبت شما و ی عده دیگه میریزن سر طرف و هر چی ک تو مغزشون رد میشه رو میگن،یکی نیس بگه با این همه قضاوت کجا رو گرفتی،کدوم مدال طلا رو دادن؟اصلا ی عده عجیبن گلم،

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
خب حالا مگه بد شد شوهرت پزشک شد عزیزم😁

خوبه دقيقا هموني كه ميخواستم دقيقاااااا اما اخلاق و روحيات طرز فكر و خيلي چيزهاي ديگه مهمتر هستن در زندگي 

همش اون موقعيت و تحصيلاته نيست

البته نميگم تحصيلات و كيفيت زندگي در خوشبختي بي تاثيره اما چيزهاي ديگه هم هستن كه بهت پر و بال ميدن بستگي به خود هر شخص داره

2740
اختيار داريد عزيزم اين چه حرفي وجود خودتون و معرفتتون ارزشمنده  من در خدمتتون هستم تا اونجاييك ...

سلام

ببخشیداگرامکان داره یه مقدار درمورد فولیکول توضیح بدیدکه فرق اون با تخمک چیه؟مثلا میگن دکترگفته فولیکول بالغ در این ماه داری یانه.

سلام ببخشیداگرامکان داره یه مقدار درمورد فولیکول توضیح بدیدکه فرق اون با تخمک چیه؟مثلا میگن دکترگفت ...

فولیکول تخمکی هست كه هنوز از تخمدان آزاد نشده و سایز مناسب اون برای بارداری 18-24 هست اما تخمك همون فوليكول ازاد شده هست