2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا یه دختر خاله دارم سال ۶ پزشکیه هی به من میگه فرشته یکی نیس به مامانم بگه شوهر پزشک کووو منتظر ...

تو همکلاسیاش پیدا نمیشه؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2740
هر بار ميگم ديگه نيام اينجا اخه به چه درد من ميخوره جز حرص خوردن و اعصاب خوردي اما باز المي سرم خلوت ...

دقیقااا

من حس میکنم انرژی منفی خییییییلی زیادی ازینجا دریافت کردم و افسردگیه بعد از زایمانم دوبار برگشته😔😔😔😔

خیلی دوس دارم حذف کاربری کنم... اما واقعا بعضی وقتا به دادم رسیدن

اما بیشتر انرژی منفی داره این محیط

💖😍😘
ایشالا ی دکتراش پیداشه برا جفتمون 😁

انشالله یکی باشه مرتبط با رشتم. وکیلی قاضی مستشار دیوانی چیزی😂😂😂. واه واه چه کم توقع ام منننن

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
هر بار ميگم ديگه نيام اينجا اخه به چه درد من ميخوره جز حرص خوردن و اعصاب خوردي اما باز المي سرم خلوت ...

عزیزم ناراحت نشو یه عده ظرفیتشون پایینه ما دوست داریم از شما بیشتراستفاده کنیم.

ميخوام محل نزارم اما داغ ميكنم  با خودم ميگم خداياااااا اينا كين ديگه......

خب براش سوال بوده عزیزم اینقدر گارد گرفتن چرا.  شاید براش عجیبه دیگه البته با کنکاش و جستجو توی تاپیک های کاربران موافق نیستم ولی شما میتونی خیلی عادی جوابشو بدی  چرا اینقدر ب هم ریختید

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

جفتمون لیسانس ولی همسرم دیرتر از من مدرک گرفت..من خیلی مدرکای زیادی دارم .توی هر زمینه ای که بگی رفتم مدرکشو گرفتم.همسرم نذاشت فوق بخونم.الانم که نظام مهندسی قبول شدم داره میترکه از حسودی!! باورم نمیشه یه مرد انقد به زنش حسادت کنه

2706