2410
2553
پدرم معلم بود الان بازنشسته شده.چندتا معلم براش انتخاب کرده بودن گفته بود من خانم کارمند نمی خوام و ...

ان شاالله در کنار هم زنده باشن

حالا مامان من گیر میده ب خاسگارام میگه چرا دیپلم یا فوق دیپلمن؟!

چون خودم ارشدم

کاش درس نخونده بودم والا

سخت بود ولی تونستم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ان شاالله در کنار هم زنده باشن حالا مامان من گیر میده ب خاسگارام میگه چرا دیپلم یا فوق دیپلمن؟! چو ...

خب اگه وضعشون خوبه میشه نادیده گرف؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2714
اگر اشتباه نكنم بايد مربوط به دسته داروهاي سرطانشناسي باشه  بيشتر در كنير سينه كاربرد داره&nbs ...

ممنون عزیزم اره یکی از فامیل های بنده سرطان سینه داشته وبعد ازشیمی درمانی هرسپین یا هورمون درمانی میشه من درنت خوندم دلیل تزریق برای جلوگیری ازبازگشت سرطانه.

👍👍👍

هر بار ميگم ديگه نيام اينجا اخه به چه درد من ميخوره جز حرص خوردن و اعصاب خوردي اما باز المي سرم خلوت ميشه از روي عادت ميام بايد حذف كنم كم كم اينجا رو والا ادم دو صفحهكتاب بخونه ارزشش بيشتره اعصابشم راحتتره

همسرت دکترا داره یا خودت میخواستم ببینم اگه زن سوادش کم باشه مشکلی به وجود نمیاد؟

بعنوان یک مادر و همسر خوبه انقده سواد داشته باشه که خودش رو در زمینه های مختلف به روز نگه داره و کتاب بخونه

😁
ان شاالله در کنار هم زنده باشن حالا مامان من گیر میده ب خاسگارام میگه چرا دیپلم یا فوق دیپلمن؟! چو ...

اتفاقا یه دختر خاله دارم سال ۶ پزشکیه هی به من میگه فرشته یکی نیس به مامانم بگه شوهر پزشک کووو منتظر خواستگار پزشکی هر چی می خواد باشه شوهرررر باشه خخخخ

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
پزشکی بعد هنوز راجب لک لانه گزینی نمیدونی از خانومای نی نی سایت میپرسی؟  بعد میخایی با نمک تعی ...

چ ربطی داره،ایشون ک نگفت ماما

اگه قرار بود یک دکتر از همه چی سر در بیاره پ چرااااا این همهههههه متخصصای مختلف😕😑

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2706