2737
2734
عنوان

راجع به مسائل جن*سی بابچه هاتون صحبت کنید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 85 پست
عزیزم خب باتوجه به فرهنگ مابچه هاکمترروشون میشه سوال کنن واسه همین دختر۲۰ساله ای ک نامزدکرده از رابط ...

دختر بیست ساله مگه بی سواده؟ مگه نمیدونه برای ازدواج و ردابط زناشویی و ... باید کتاب بخونه ،مطالعه کنه ،تا درست انتخاب کنه و درست برخورد کنه ؟  یجوری میگین انگار ما خودمون ازدواج نکردیم یا نوجوون از نزدیک ندیدیم!

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
دقیقا یه مادر باید با بچه اش اونقدر دوست باشه که بچه بدونه منبع اطلاعاتی درست مامانشه وگرنه گفتن و&n ...

دقیقا

مهمترینش همینه که بچه باخانواده ش راحت ودوست باشه...اینجوری تقریباهمه مسائلش حل شده ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زماني كه دخترم ٤سالش بود بهش اموزش جاهاي خصوصي بدن رو دادم هميشه براش سوْال بود چرا نميزارم با پد ...

افرین به شما،،خیلی ازخونواده هااین اموزشهاروبه بچه هاشون نمیدن وحتی نمیدونن امارتجاوز محارم چقدربالاست

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2728
عزیزم همه بلوغ ونیازجنسی رو تجربه میکنن و وارد این وادیامیشن چه بخوایم چ نخوایم،وکسایی ک شمافکرمیکنی ...

عزیزم مادر اگه آگاه باشه، اگه حواسش به بچه اش باشه ،میفهمه الان بچه اش آمادگی دونستن بعضی مسایل رو داره یا نه . من معتقدم اول از مادرش یا پدرش (باتوجه به جنسیت فرزند) باید این چیزارو بشنوه تا مدرسه و دوستان و ...

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
کسی باهاش به شوخی اینکارونمیکنه؟ بنظرم همون حرفایی که مثلابهش بگی اینجاجزجاهای خصوصی آدمابحساب م ...

میدونه ولی یه عادت بد گرفته میترسم چیزی بگم بدتر بشه تو پیش دبستانی توضیح دادن خودمم تو خونه گفتم جاهای خصوصیت هیکی حق نداره جز من و بابا دست بزنه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
شماکاربری قبلیت شب تاب بود؟

نه ، چطور؟!

2738
میدونه ولی یه عادت بد گرفته میترسم چیزی بگم بدتر بشه تو پیش دبستانی توضیح دادن خودمم تو خونه گفتم جا ...

خب کلاعادت خوب نیس

اگه میدونی خودت به تنهایی نمیتونی حتمابروپیش یه مشاورخوب

اونابلدن چطورترک عادت بدن

دختر بیست ساله مگه بی سواده؟ مگه نمیدونه برای ازدواج و ردابط زناشویی و ... باید کتاب بخونه ،مطالعه ک ...

عزیزم من روانشناسم روزی ده ها نفر دختر جوون بهم پیام میدن و وحشت دارن ازرابطه،درسته سایتهاکتابها وکلی چیزای دیگه اطلاعات  رومیدن ولی باعث ازبین رفتن استرس وترس نمیشن،،واقعا هستن دختراهاوپسرهایی ک بخاطر نحوه تربیتشون ازاین مسائل دورن توهمین عصرحتی،،عجیبه ولی تعدادشون کم نیست

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
بنظرتون اطلاعات دادن ب پسرباید توسط پدرش باشه؟؟تو هرسنی؟🤔

بهتراین ک اطلاعات رو ازهم جنس خودشون دریافت کننده تا راحت تربعدها راجع ب نیازشون هم باهمون هم جنسشون صحبت کنن دختراطلاعات رو ازمادربگیره وپسرهم ازپدر

بنظرتون اطلاعات دادن ب پسرباید توسط پدرش باشه؟؟تو هرسنی؟🤔

به نظر من تو تربيت دختر و نحوه برخورد دختر  با پسر خيلي پدر مهمه و همينطور تو تربيت پسر در مقابل رفتار درست با زن مادر خيلي مهمه

2706