2737
2734
عنوان

راجع به مسائل جن*سی بابچه هاتون صحبت کنید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 85 پست
منم فکر میکردم سرابی هستن  😂😂

واقعنم سراب بود 😂

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😁😁😁تواول بگوکی هستی ولی اینجانه توپی وی نمیدونم بایدبرم ببینم

من خودمم عزیزم😂مثل دیگرون فیک نیستم

منم قطع میکنن ولی خب دوباره لطف خدا شاملم میشه میام برای جهاد😂😂😂😂

حضرت حافظ میفرمایند: رسید مژده که ایام غم نخواهدماند چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند😍😍😍😍
نه همچنان تعلیقم

بشکنه دستی ک ب ناحق گزارش میزنه😆البته ناگفته نماند دیروز یکی از این خوشمزه هارو دادم نی نی یار قطعش کرد زیادی این چن روزه تو فشار بود تو ی تاپیک بقدری دم افطار درگیر بود با خودش حس کردم سرخ شده زبونشم از شدت اعصابانیت زده بیرون دیگه چون وظیفه انسانیم حکم میکرد نجاتش بدم  قطع شد طفلکی🤗😆

حضرت حافظ میفرمایند: رسید مژده که ایام غم نخواهدماند چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند😍😍😍😍
2738
بشکنه دستی ک ب ناحق گزارش میزنه😆البته ناگفته نماند دیروز یکی از این خوشمزه هارو دادم نی نی یار قطعش ...

جدی....باریکلا پس زورت زیاده😁....من اصلااااازاین عرضه هااینجاندارم...فقط همیشه قطع میشم

جدی....باریکلا پس زورت زیاده😁....من اصلااااازاین عرضه هااینجاندارم...فقط همیشه قطع میشم

عزیزم ب عرضه نیست ک😂بعصیا از شدت بیکاری مدام تو تله برای کاربرا هستن

منم چون دلم براش سوخت ترسیدم با این شدت ناراحتی خدایی نکرده سکته بزنه وگرنه من آزارم ب ی مورچه ام نمیرسه😊سایتم هفته ای شاید یکی دوبار بیام هدفمم نجات دیگرونه و السلام😉😍❤