2737
2734
عنوان

راجع به مسائل جن*سی بابچه هاتون صحبت کنید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 85 پست
عزیزم من روانشناسم روزی ده ها نفر دختر جوون بهم پیام میدن و وحشت دارن ازرابطه،درسته سایتهاکتابها وکل ...

عزیزم اینا به خاطر ندادن آگاهی نیست . به خاطر سرکوب احساسات یه دختر تو خانواده است .

چطور بگم، از اول یه جوری به این دخترا فهموندن که فقط مرده که نیاز جنسی داره و زن هیچ لذتی تو رابطه نمیبره و  ... بیشتر نمیخوام بازش کنم . نمیدونم متوجه شدی یا نه

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
همینطوری یادشب تاب افتادم

میتونم بپرسم کاربری قبلیتون چی بوده؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا موافقم عزیزم

باید کامل توضیح داده بشه تا شاهد تجاوز تو سن پایین نباشیم نیاز نیست کامل تشریح بشه در حد اگاهی باشه کفایت میکنه

حضرت حافظ میفرمایند: رسید مژده که ایام غم نخواهدماند چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند😍😍😍😍
2742
عزیزم من روانشناسم روزی ده ها نفر دختر جوون بهم پیام میدن و وحشت دارن ازرابطه،درسته سایتهاکتابها وکل ...

خیلی ناراحت کننده است 😢از این جنبه که بهش نگاه میکنم میبینم جای یه اموزش  درست توی مدارسمون کمه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من قبول ندارم چون کشور سوییس که بیشترین اموزش جنسی رو به بچه هاشون دارن بالاترین آمار تجاوز و آزار ج ...

عزیزم امارتعرض روکمترمیکنه نه این ک مطلقاازبین ببره،،چون فتیش هاوبیماران جنسی کارشون ریشه روانی داره ک بحثش جداست،اموزش صحیح جلوی خیلی اتفاقات وبیماری هارومیگیره وکمک میکنه به زندگی سالم تر

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
شمیم

ممنون. همونکه یه دختر فانتزی پروفایلش بود؟

2738
خواهش میکنم بله

عجب اسمی انتخاب کردی نمیگی آدم دلش میخواد ؟😁

خیلی ناراحت کننده است 😢از این جنبه که بهش نگاه میکنم میبینم جای یه اموزش  مقدار درست ...

سیستم اموزشی ماکه به کل مشکل داره،،حرف من این که بهتره اموزش رو ازخونه وداخل کانون خونواده شروع کنیم تافرزندانمون زندگی سالم تری داشته باشن،،توهمین سایت خانومهای بالغ بعدسالهازندگی مشترک اطلاعات راجع ب مسائل جنسی ندارن وبقول شمااین چیزاواقعاناراحت کنندست،،امار امروزه ی طلاق کشور مابخاطر ضعف در روابط جنسی زناشوییه،،کسایی ک براشون عجیبه بهتره یه سری ب دادگاهابزنن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
خواهش میکنم بله

عه شما شمیمی؟

چه خوب 😊

منم جزو قطع کاربریام😂

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
میدونم جزقطع کاربریایی ازخرف زدنت معلومه اگه دوس داشتی بگوکی

من دو بار قطع شدم برگردوندم به نی نی یار بنویس کاربریت رو برمیگردونه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
میدونم جزقطع کاربریایی ازخرف زدنت معلومه اگه دوس داشتی بگوکی

همین اسم بودم به انگلیسی بود

پروفایلم یه دختربچه بود رو به صحرا راه میرفت😁

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
2706