2733
2734
عنوان

شوهر بی عقلم بچمو برده سی تی اسکن

1821 بازدید | 102 پست

دیروز بچم کمد انداخته روخودش ولی سرش ضربه نخورد منم دیدم خوبه نرفتم دکتر امروز دیدم میگه گردنم درد می‌کنه دیدم یکم کبوده ویه کوچولو ورم داره به شوهرم گفتم اومد برد دکتر .رفته چنتا سی تی باهم ازش گرفتن .سر .گردن .شانه کتف . کمر خیلی میترسم از عوارضش.بگو دکتر تو چرا اینهمه نوشتی 

زندگی کمی مهربان باش😫

بی عقل که تویی یکم مهر مادری داشته باشی به جایی برنمیخوره

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرت عاقله 

فقط ضربه به سر سی تی نمیخواد 

پزشک هم وطیفشه طبق پروتکل و شرح حال بچه رو چک کنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اگه ناراحت نمیشی مواظب نبودی بچه کمد افتاده روش 

درست ترین کار رو دکتر کرده وسوهرت هم بفکره 

خیلی علایم خودش رو نشون نمی‌ده ولی خاموشه بوده دورازجون بچه شما طرف فوت کرده و..

دورازجون بچت 

من چهارچشمی همش مواظب بچه هامم اصلا یک لحظه غفلت یک عمر پشیمونی میشه

اتفاقا شوهرت عاقل بوده و مثل شما منتظر نبوده تا ببینه چی میشه! ایرادی داره الان مطمئن شدین مشکلی نیست؟

عوارضشم انقدری نیست که نگران کننده باشه

به هرحال یا باید دائم مواظب بچه بود یا اگه گاهی غفلت کردین تبعاتشم بپذیرین دیگه