2737
2739
عنوان

حاضرجوابی های عروسِ عمه ام😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4445 بازدید | 85 پست
به نظر من دختر باید بین 25 تا 30 ازدواجشو بکنه بعد پیره دیگه خداییش آدم تو سن بالا از کت و کول می اف ...

این صرفا و صرفا نظر شخصی خودته گلم و برای خودتم دارای ارزش و احترام  چطور با اعتماد به نفس تعمیمش میدی؟ !!! جالبه !

این صرفا و صرفا نظر شخصی خودته گلم و برای خودتم دارای ارزش و احترام  چطور با اعتماد به نفس تعمی ...

آخه فکر کنم بیشتر آدمها الان اینطوری فکر میکنن تو جامعه ی ایران.مثلا خواستگاری دختر سی به بالا خیلی کم میرن ...مگه اینطوری نیس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من دختر باید بین 25 تا 30 ازدواجشو بکنه بعد پیره دیگه خداییش آدم تو سن بالا از کت و کول می اف ...

خب این نظر شماس,محترمه من خودم توی بیست و یک سالگی ازدواج کردم خیلیم راضی ام ,ولی دختر خانمی ام که توی سن سی به بالا ازدواج میکنه رو اصلا بد نمیدونم,خب ازدواج صرفا یه اتفاقه ک برای هرکس توی یه سن پیش میاد ,ممکنه کسی سی و پنج سالگی لزدواج کنه و کاملاااااموفق و با عشق بچشو بزرگ کنه,ممکنم هست کسی تو بیست و پنج سالگی ازدواج کنه و با عصبانیت و بیحوصلگی....اینا برای هر فرد متغیره,و صرفا قدر مطلق نیست

دختر پاییز
خب به دختری که تو سی و هفت هشت سالگی شوهر میکنه چی بگه آدم....پیر دختر میگن دیگه

میگن خانوم 38 ساله

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2731
آخه فکر کنم بیشتر آدمها الان اینطوری فکر میکنن تو جامعه ی ایران.مثلا خواستگاری دختر سی به بالا خیلی ...

اطراف خودم که الحمدالله اینطور نیست ملاکشون ازدواج و شوهر و زن گرفتن صرف نیست قبلش به این نگاه میکنن که دختر چقدر موفق و مستقل با خانواده بوده و سطح تفکر و تحصیلاتش چقدرِ ! چه بهتر که آدم تو سن مناسب ازدواج کنه ولی حالا اگر یکی همه ی ملاکها رو داشت چون ۳۷ سالگی ازدواج کرد بهش نمیگیم پیر دختر میگیم داشته برای زندگی و ترقیش تلاش میکرده ! شما خودت چند سالته عزیزم ؟

اطراف خودم که الحمدالله اینطور نیست ملاکشون ازدواج و شوهر و زن گرفتن صرف نیست قبلش به این نگاه میکنن ...

افرین,خانومی اگه دوس داشتی تاپیک قانون جذب منو یه نگاه بنداز,

دختر پاییز
اطراف خودم که الحمدالله اینطور نیست ملاکشون ازدواج و شوهر و زن گرفتن صرف نیست قبلش به این نگاه میکنن ...

من سی و دو سالمه 25 سالگی ازدواج کردم پسرم چهار سالشه تازه موقع ازدواج خودم احساس پیر بودن داشتم کمی 😳

2740
وا.....😕

من چنتا دختر خاله بالای 35 دارم. به قدری خانوم و گلن که قلبم درد میگیره این لفظارو می‌شنوم و فکر می‌کنم به اونا تعمیمش میدن. واقعا باید سعی کنیم لقب نذاریم 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
من سی و دو سالمه 25 سالگی ازدواج کردم پسرم چهار سالشه تازه موقع ازدواج خودم احساس پیر بودن داشتم کمی ...

خب عزیزم پس نتیجه میگیریم این چیزها شخصیتی هست چه بسا شما ۲۵ سالگیم حس پیری دارید و داشتید لابد دور لز جون ۶۰ سالت بشه رو به قبله میخوابی منتظر ملک الموت ! تا روزی که نفس بیاد و بره باید زندگی کرد با فکر خوب حس خوب آدم باید سعی کنه به دیگران حس بدش و منتقل نکنه من از شوهرم دو سال بزرگترم برای همین خیلی از کامنتتون تعجب کردم !