2752
2734
عنوان

حاضرجوابی های عروسِ عمه ام😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4445 بازدید | 85 پست
نه بابا نزدیک چهل سالشه پیر دختر بود عمه ام بخاطر اینکه خونه و ماشین داست دختره گرفتش پسرعمه ام ازش ...

خیلی بد بود لحن حرفت .... پیر دختر ؟ حالا از شوهرش بزرگتر باشه که چی ؟ درک نمیکنم این همه خشم از کجاتون تاشی میشه

نه بخدا چیزی برای حسادت نداره ولی خب حقیقت اینه که کلی جرات و جسارت و زبون داره واسه خودش چیزی که من ...

بهتر که نداری اونم الان از زدن حرفش در عذاب وجدان حتی قبلشم در عذاب بوده

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وا ببخشیدا چه گدا بوده 😕😕😕 اه اه

بخاطر گداییش نبود دوتا از دخترای فامیل حامله بودن میخواست بده به اونا من اطلاع نداشت 

فقط میخواستم از شر تعارف هاش خلاص بشم

من همیشه برای خوشحال شدنش از حلیم بادمجونش تعریف میکردم فقط برااینکه خوشحال بشه همین...

خیلی بد بود لحن حرفت .... پیر دختر ؟ حالا از شوهرش بزرگتر باشه که چی ؟ درک نمیکنم این همه خشم از کجا ...

خب به دختری که تو سی و هفت هشت سالگی شوهر میکنه چی بگه آدم....پیر دختر میگن دیگه

بخاطر گداییش نبود دوتا از دخترای فامیل حامله بودن میخواست بده به اونا من اطلاع نداشت  فقط میخو ...

نمیدونستم اگه از یه چیزی تعریف کنی فکر میکنن خودت عاجزی از تهیه کردنش😂

یبارم. یکی از عمه های دیگش به عنوان کادو یه ماشین کوچولوی یو وجبی پیکان اورد واسه بچم من ازش خیلی تشکر کردم چون خوب هدیه دادن خیلی خوبه

بعد گفت تاحالا ندیده بودی😐

خب به دختری که تو سی و هفت هشت سالگی شوهر میکنه چی بگه آدم....پیر دختر میگن دیگه

نه میگن دختری که خدا ازدواجش رو توی این سن رقم زده و نشسته تا به ارزوهاش برسه به اهدافش برسه و خونه و ماشین داربشه,بعدم ی شوهر خوب بکنه

دختر پاییز
نمیدونستم اگه از یه چیزی تعریف کنی فکر میکنن خودت عاجزی از تهیه کردنش😂 یبارم. یکی از عمه های دیگش ...

منم دیگه از هیچی تعریف نمیکنم شاید فردا پشت سرم یا تو روم😂 بگن وای چه پروهه تشکرم نکرد

ولی خوب بخاطر رفتار خودشون بوده

اینارو گفتم که بدونی هیچ حرفی الکی نیس

شاید اوناهم از حرفشون منظور بدی نداشته باشن

اما سؤتفاهم است دیگر... 

کلا در همین حد 

بیشتر جدیش نگیر

این مدل رفتار یی تربیتیه.

خاستگاریه آبجیم بود بابام گفت نامزدی و صیغه به خیچ وجه.اونام هی چونه میزدن یهو داماد خانواده رو کرد به  بابای من مجلس رو دست گرفت و درباره فواید صیغه سخنرانی کرد.ما هنوز به بی تربیت میشناسیمش.خیلی زشته کوچیکتر وسط صحبت بزرگترا بپره.22سالش بود

۳۷ سالگی پیرِ ؟ 😓😓😓 پس حتما خانم ۵۰ سالِ فسیلِ .... 

به نظر من دختر باید بین 25 تا 30 ازدواجشو بکنه بعد پیره دیگه خداییش آدم تو سن بالا از کت و کول می افته واسه بچه داری دیگه حوصله شوهر و اینا نمیمونه همش مریضی های مختلف میاد سراغ آدم بعد سی سالگی.قبل 25 سالگی هم ابدا موافق نیستم چون بنظرم سن 20 تا 25 سالگی دختر باید عشق و حالشو بکنه بره بیرون مجردی با دوستهاش بگرده خوش باشه بی دغدغه باشه

2706