1428
1363
عنوان

بی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 81 پست

نیکی منم هیچی نمیخورم ک هیچ ویتامینی حتی اسید فولیک 

بعد ۴سالل میخوای تو دلم بیای اما انگار نمیتونی جاتو پیدا کنی رشد کن عزیزم مثل اولین برف در پاییز یهویی تو دلم جا خوش کن  اصلا ذوق مرگم کن من همچنان امیدوارم عشق مامان
پس پوچ بوده باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه ویتامین های ...

نيكي دوباره بي بي گذاشتي؟ةة

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ني نيم به سلامتي به دنيا بياد🙏🏻ميشه واسه سلامتيش صلوات بفرستيد

من نی نی میخوااااام😭😭😭😭😭

بعد ۴سالل میخوای تو دلم بیای اما انگار نمیتونی جاتو پیدا کنی رشد کن عزیزم مثل اولین برف در پاییز یهویی تو دلم جا خوش کن  اصلا ذوق مرگم کن من همچنان امیدوارم عشق مامان

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

عزيزم انشالله خدا زودي بهتون ني ني بده

مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

عزيزم تا يه مدت شكمتو با روغن مثلا روغن سياه دونه ببند و تخمدوناتو  ماساژ بده شبا شكمت بسته باشه،چايي ماسلا هم بگير بخور خيلي گرم و خوش مزه است .دارچين و عسل زياد بخور ،قبلش ويتامين بخور من پرناتال خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
من نی نی میخوااااام😭😭😭😭😭

خدارو قسم ميدم به اين روزاي عزيزش به زودي بهت ني ني بده و دلت شاد بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو قسم ميدم به اين روزاي عزيزش به زودي بهت ني ني بده و دلت شاد بشه

سیکلم ۳۳ روز شده ۲۹ روز بوده ۴ روز گذشته بی بی چکم دو روز پیش منفی بود جرات ندارم از بدم ک اگه منفی باشه دپرس میشم😭😭😭😭

مگه از شروع پریود تا شروع پریود دیگه روز شماری نمیکنن؟ دکتر به من گفته اینطوری حساب کنم الان ۳۲ روز ...

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت زدم مثبت شد 

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

ببین من ۲۹ مین روزپریود میشدم الان ۳۳ هست و هنوز نشدم امکانش داره فردا پس فردا مثبت شه ؟ اخه پریروز منفی بود

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

مبارك باشه عزيزممممم به سلامتي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
عزيزم تا يه مدت شكمتو با روغن مثلا روغن سياه دونه ببند و تخمدوناتو  ماساژ بده شبا شكمت بسته باش ...

مرسي مهربون جان  💖💖💖🙏🏼

بخدا من قبل از اين اتفاق تنها قرص و دارويي ك مصرف كردم رانيتيدين بود اونم چون اگه نميخوردم از معده درد ميمردم از روز اولي ك فهميدم تاامروز هزار مدل قرص و امپول و شياف و اينا استفاده كردم حتي فكرشو نميكردم مني ك انقد از دارو بدم مياد و حتي با ديدنش (ببخشيد) بالا ميارم    اينجوري سرساعت و بادقت اينهمه قرص بخورم

فقط خدا بايد دلش برام بسوزه و باردار شم    

الهي ك هيچ زني منتظر نباشه من ك واقعا خسته شدم دلم اتيش گرفته ديگه😭😭

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️

مبارکت باشه عزیرم برای ما هم دعا کن 

ببین من ۲۹ مین روزپریود میشدم الان ۳۳ هست و هنوز نشدم امکانش داره فردا پس فردا مثبت شه ؟ اخه پریروز ...

اره عزیزم امکانش هست ایشالله که بارداری

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
مرسي مهربون جان  💖💖💖🙏🏼 بخدا من قبل از اين اتفاق تنها قرص و دارويي ك مصرف كردم رانيتيدين ب ...

😭😭😭😭😭😭😭😭من همدردتم عزیزم

1403
مبارکت باشه عزیرم برای ما هم دعا کن 

ایشالله که هم برای شما هم استارتر هم همه منتظرا مثبت بشه

اره عزیزم امکانش هست ایشالله که بارداری

ان شاءالله  اصلا شوکه شدم اولین باره تو این س سال عقب انداختم

ان شاءالله  اصلا شوکه شدم اولین باره تو این س سال عقب انداختم

ایشالله که خیره 🙏🙏

مرسي مهربون جان  💖💖💖🙏🏼 بخدا من قبل از اين اتفاق تنها قرص و دارويي ك مصرف كردم رانيتيدين ب ...

خدا بزرگه ازش بخواه،من هر موقع ازش چيزي ميخوام ميگم خدايا انقدر التماست ميكنم تا بهم بدي آخرشم من بنده ي تو هستم مجبوري بدي چون جز تو كسي رو نداوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331