1265
1273
عنوان

بی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 81 پست
پس پوچ بوده باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه ویتامین های ...

نيكي دوباره بي بي گذاشتي؟ةة

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت ك به من ني ني دادي🙏🏻

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

عزيزم انشالله خدا زودي بهتون ني ني بده

مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

عزيزم تا يه مدت شكمتو با روغن مثلا روغن سياه دونه ببند و تخمدوناتو  ماساژ بده شبا شكمت بسته باشه،چايي ماسلا هم بگير بخور خيلي گرم و خوش مزه است .دارچين و عسل زياد بخور ،قبلش ويتامين بخور من پرناتال خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279
خدارو قسم ميدم به اين روزاي عزيزش به زودي بهت ني ني بده و دلت شاد بشه

سیکلم ۳۳ روز شده ۲۹ روز بوده ۴ روز گذشته بی بی چکم دو روز پیش منفی بود جرات ندارم از بدم ک اگه منفی باشه دپرس میشم😭😭😭😭

مگه از شروع پریود تا شروع پریود دیگه روز شماری نمیکنن؟ دکتر به من گفته اینطوری حساب کنم الان ۳۲ روز ...

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت زدم مثبت شد 

تو دلی نازم چطور میتونم لحن سرد دکتر و وقتی گفت "اتمام بارداری"فراموش کنم؟😳آخ که چه لحظه دردناکی بود😭😭کوچولوی نازم😔تو دیگه تو شکمم نیستی😢😢نقطه جانم من تا آخر عمرم مامانتم😢هیچ کسی نمیتونه این حق و از منو تو بگیره...تو نقطه جان منی 😭
من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

ببین من ۲۹ مین روزپریود میشدم الان ۳۳ هست و هنوز نشدم امکانش داره فردا پس فردا مثبت شه ؟ اخه پریروز منفی بود

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

مبارك باشه عزيزممممم به سلامتي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1320
عزيزم تا يه مدت شكمتو با روغن مثلا روغن سياه دونه ببند و تخمدوناتو  ماساژ بده شبا شكمت بسته باش ...

مرسي مهربون جان  💖💖💖🙏🏼

بخدا من قبل از اين اتفاق تنها قرص و دارويي ك مصرف كردم رانيتيدين بود اونم چون اگه نميخوردم از معده درد ميمردم از روز اولي ك فهميدم تاامروز هزار مدل قرص و امپول و شياف و اينا استفاده كردم حتي فكرشو نميكردم مني ك انقد از دارو بدم مياد و حتي با ديدنش (ببخشيد) بالا ميارم    اينجوري سرساعت و بادقت اينهمه قرص بخورم

فقط خدا بايد دلش برام بسوزه و باردار شم    

الهي ك هيچ زني منتظر نباشه من ك واقعا خسته شدم دلم اتيش گرفته ديگه😭😭

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
مبارك باشه عزيزممممم به سلامتي

مرسی عزیزم 

تو دلی نازم چطور میتونم لحن سرد دکتر و وقتی گفت "اتمام بارداری"فراموش کنم؟😳آخ که چه لحظه دردناکی بود😭😭کوچولوی نازم😔تو دیگه تو شکمم نیستی😢😢نقطه جانم من تا آخر عمرم مامانتم😢هیچ کسی نمیتونه این حق و از منو تو بگیره...تو نقطه جان منی 😭
ببین من ۲۹ مین روزپریود میشدم الان ۳۳ هست و هنوز نشدم امکانش داره فردا پس فردا مثبت شه ؟ اخه پریروز ...

اره عزیزم امکانش هست ایشالله که بارداری

1308
مبارکت باشه عزیرم برای ما هم دعا کن 

ایشالله که هم برای شما هم استارتر هم همه منتظرا مثبت بشه

ان شاءالله  اصلا شوکه شدم اولین باره تو این س سال عقب انداختم

ایشالله که خیره 🙏🙏

مرسي مهربون جان  💖💖💖🙏🏼 بخدا من قبل از اين اتفاق تنها قرص و دارويي ك مصرف كردم رانيتيدين ب ...

خدا بزرگه ازش بخواه،من هر موقع ازش چيزي ميخوام ميگم خدايا انقدر التماست ميكنم تا بهم بدي آخرشم من بنده ي تو هستم مجبوري بدي چون جز تو كسي رو نداوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1311