1265
1292
عنوان

بی بی چکم

475 بازدید | 81 پست

خانوما من ۲۹ فروردین روز اول پریودم بود الان چندروزه بی بی چک میزارم هی منفی میشه هاله هم نداره یعنی دیگه مطمعن باشم حامله نیستم ؟😭

تعداد رای : 8
نظرسنجی
.
7
87%
.
1
12%

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

این نظر سنجیه چیه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
1291

بذا چندروز از موعدت بگذره

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻

امروز تازه موعدته تا چندروز صبر کن اگر پریود نشدی بی بی چک بزن ایشالله باردار باشی

تو دلی نازم چطور میتونم لحن سرد دکتر و وقتی گفت "اتمام بارداری"فراموش کنم؟😳آخ که چه لحظه دردناکی بود😭😭کوچولوی نازم😔تو دیگه تو شکمم نیستی😢😢نقطه جانم من تا آخر عمرم مامانتم😢هیچ کسی نمیتونه این حق و از منو تو بگیره...تو نقطه جان منی 😭
بذا چندروز از موعدت بگذره

ببخشید تاریخ مثبت شدن ببیی چکت قبل از درد دل کردنته؟!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
1320
آخ که ما چقدر پیگیریم ان شاءالله فردا میرم آز بتا بدم .خبر خوب بدم تو ه بهم خبر خوب مامان شدنتو بدی ...

خخخ

نه امضاشو میگم!

نوشته ۲۸ فروردین گفتم خدایا فلان

۱۰ فروردین بیبی چک مثبت!

باسه ان شالله همگی مثثبت باشیم😍حتی اونی ته بعد نیم ساعت هاله انداخته😍😍🙏

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
1267
امروز تازه موعدته تا چندروز صبر کن اگر پریود نشدی بی بی چک بزن ایشالله باردار باشی

مگه از شروع پریود تا شروع پریود دیگه روز شماری نمیکنن؟

دکتر به من گفته اینطوری حساب کنم الان ۳۲ روز میشه باید ببینن قبلا چند روزه پریود میشدن 

ببخشید تاریخ مثبت شدن ببیی چکت قبل از درد دل کردنته؟!

اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دادمش🥺😔😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
 اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دا ...

پس پوچ بوده

باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش

من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه

ویتامین های دیگه هم هرچی کَرَمته دی و ای و ... بخور

منم پارسال پوج داشتم

ان شالله این بار مامان میشی😍🙏

اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دا ...

عزيزم انشالله خدا زودي بهتون ني ني بده

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت ك به من ني ني دادي🙏🏻
پس پوچ بوده باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه ویتامین های ...

شماالان بارداري يعني؟؟؟

مرسي گلم همه چي دارم ميخورم  بجز اينوفوليك ك گفتيد  دكتر برام فيفول نوشته دارم ميخورم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1290