2737
2739
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 234 پست

ای خداااااا، ینی آدم میمونه چی بگه، چرا اینقدر شماها ساده اید، آخه چرا؟ حقتونه هر بلایی سرتون بیاد، حماقت تا کجااا

ینی میشه یک نفر با دیدن اسم کاربری و عکس پروفایل از همه چی خبر دار بشه؟ باز اون رمالا اسم خودتونو مادرتونو تاریخ تولدتونو میخوان.کسی که نیروی خدایی داره به قول خودش تو سایت زنونه چکار میکنه. یه خرده فکر هم خوب چیزیه به خدا. 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی شد پسسسسسس داره تاپیکاتو می خونههههه الان میاد می گه دختری فوق دیپلم کامپیوتری 21 سالته😁😁😁

نه تا الان فهمیده خانوم کوچولو ام!!

جای شکرش باقیه جنسیتمو درست گفت

ولی تو ولایت ما 21 ساله ها شوهر کردن...من حس میکردم جا موندم

خداروشکر امیدوارم کرد

اقا حرفاشو باور کنید حلههه  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
خدا لعنت کنه کسی رو که از حال بد مردم سواستفاده میکنه. همچین ادمهایی ان شالله که به حق همین ماه مبار ...

این پست بهترین پست این تاپیک بود .امییین

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2742
طی الارض منظورته؟ طب الارض که میشه طبابت در کل کره زمین؟ ولی طی الارض یعنی در کل زمین میچرخیدو میگش ...

بله. اشتباه تایپی بود. خواستم درستش کنم نتم قط شد😆😆

نام نجات دهنده ات را از آینه بپرس🎈
 نه تا الان فهمیده خانوم کوچولو ام!! جای شکرش باقیه جنسیتمو درست گفت ولی تو ولایت ما 21 سال ...

😂😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اسم خودت و با اسم مادرت و بده

نه بابا؟؟؟دیگه چی؟؟؟

چرا به اون دو نفر انقدر راحت راجب خونه و خواهرشون گفتی به ما رسید اسم و رسم میخوای؟؟

ببو گیر اوردی؟؟

با اسم مادر هزاران طلسم میشه نوشت

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
درخواست نه پدرجان همینجا!!!! راستی شما همیشه تو جمع زنونه حضور به عمل میاری حاج اقا؟؟؟

نه اسم خودتو مادرتو نده، بله اینجوری میتونن با کمک جن یه کارایی بکنن

ولی اینکه بیاد اینجا با دیدن عکس پروفایل بخواد پیش بینی کنه نه

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2738
نه بابا؟؟؟دیگه چی؟؟؟ چرا به اون دو نفر انقدر راحت راجب خونه و خواهرشون گفتی به ما رسید اسم و رسم می ...

فک کنم میخاد سر کتاب باز کنه...

دادش منم بلدِ با این اسما سر کتاب باز کنه😁😁😁

چقدر زیبا هستند انسانهایی که شبیه حرفهایشان هستند💝
نه بابا؟؟؟دیگه چی؟؟؟ چرا به اون دو نفر انقدر راحت راجب خونه و خواهرشون گفتی به ما رسید اسم و رسم می ...

چون خونه یکیشون موکل داره یعنی جن داره ...تو که میترسی اسمتو بدی زبون درازیت ب چیه...

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 
خانوم کوچولو درخواست میخواد خخخ

اسم مامانمم میخواد...

بنظرت شام دعوتش کنم یا زوده؟؟  

همچین فاز گرفته بود فک کردم الان از در و پنجره سمندون و منگوله گوش میرزا ظهور میکنه

نه اسم خودتو مادرتو نده، بله اینجوری میتونن با کمک جن یه کارایی بکنن ولی اینکه بیاد اینجا با دیدن ع ...

خب اومده مسخره میکنه و بچه سنه ...شما بهش بگید اینکه متوجه نمیشه

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 
خدا وکیلی بعضیا واقعا بلدن. ما موکل اوردیم مثل غول چراغ..  گفت سه تا ارزو کنین

درجا هم عملی شد ارزوهاتون؟!

2706