2752
2739
عنوان

چرا زندگی من اینجوری شد😔😔😔

5094 بازدید | 203 پست

وقتی مجرد بودم همیشه تو خیالاتم به زندگی عاشقانه رو تصور میکردم ولی بعد ازدواج کلا همه چی برعکس تصوراتم شد الان با شوهرمم دقیقا عین یه همخونه ایم اصلا نه عشقی هس نه محبتی هس نه هیچی تازه دائم باید ایراد گرفتنا وغرزدناش ومنت گذاشتناشم تحمل کنم درسته خیلی وقتا سعی میکنم برام مهم نباشه ولی بعضی وقتا واقعا دلم میگیره ازاین زندگی 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر سخته متاهلی🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

به نظرت بهتر نیست عشق واقعی رو در جای دیگه ای جستجو کنیم؟

من به این عشق با درسهای استاد شجاعی تا حدی رسیدم.

اگه کانالشون رو داری روزی یک وبس گکش کن.خیلی حال و هوات رو عوض میکنه عزیزم.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

گلم خودت سعی کن فضای خونه رو شاد کنی مردا طفلیا تو این اوضاع اقتصادی فکرشون درگیره بشین باهاش صحبت کن بعضی مردارو باید بهشون بگی تا کاری رو انجام بدن بهش بگو من دوس دارم از سرکار برمیگردی کل غم و غصه و خستگیاتو بزاری پشت در و شاد بیای خونه