2733
2734
عنوان

چرا زندگی من اینجوری شد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5094 بازدید | 203 پست
کاش خودت سرکار میرفتی و منت هیچکسی رو هم نمیکشیدی و بچه ات هم پیش خودت میموند و از اون نامرد هم جدا ...

همین دیگه خودم شاغل بودم که دیگه این همه اذیت نمیشدم آره مهریه ام خوبه ۴۰۰ سکه اس ولی کیه که بده 

خوب کارش تمیزه نمیاد یه جوری کنه تو بفهمی که

آخه از سرکار هم به موقع میاد خونه یعنی ممکنه با یکی باشه من نفهمم ؟؟خودمم بعضی وقتا شک میکنم هی میگردم دنبال نشونه ولی چیزی پیدا نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین دیگه خودم شاغل بودم که دیگه این همه اذیت نمیشدم آره مهریه ام خوبه ۴۰۰ سکه اس ولی کیه که بده&nbs ...

خونه و ماشین داره همسرت ؟ اگه اموالی چیزی داشته باشه توقیف میکنن و برای تو میمونه

2731
آخه از سرکار هم به موقع میاد خونه یعنی ممکنه با یکی باشه من نفهمم ؟؟خودمم بعضی وقتا شک میکنم هی میگر ...

اره عزیزم ربطی نداره . این مردا امان از این مردا.  نمیگم حتما حضوری هم میره شده مجازی یا هر جوری داره محبتش رو جای دیگه خرج میکنه که با تو و دخترت سرده

اره عزیزم ربطی نداره . این مردا امان از این مردا.  نمیگم حتما حضوری هم میره شده مجازی یا هر جور ...

نمیدونم به خدا ازش بعید نیس تا حالا خیانت ندیدم ازش ولی با خانوما زود گرم میگیره اگه اینجوری باشه که خدا بزنه به کمرش کاش حداقل دستش برام رو بشه بفهمم

منم شکم رفته به این چیزایی که شمامیگی

خودمم شک میکنم ولی چون چیزی پیدا نمیکنم ازش نمیتونم چیزی بگم چند بارهم حرفشو انداختم که حتما با یکی هستی که اینجوری میکنی گفته برو دلت خوشه بابا 😐

نمیدونم به خدا ازش بعید نیس تا حالا خیانت ندیدم ازش ولی با خانوما زود گرم میگیره اگه اینجوری باشه که ...

اوه اوه اوههههه ببین مردی که خانوما رو زود گرم میگیره خیلی خطریه.  حواستون جمع کن شوهرت زرنگه. من پدرم درومد به شوهرم بفهمونم نباید با زنا خوب باشه که خدا عالمه حالا تو فیلمه یا نه واقعا درس عبرت شد براش 

خدا برا هم نگهتون داره عزیزم قدرشو بدون واقعا شوهرخوب نعمته

مرسی گلم

من برم تا بچمو ازخواب بیدارنکرده باکلی زحمت خوابوندمش بیداربشه بیچاره میشم

راستی یکی روبیکا گروه زده جمع بشیداونجا بیشترباهم آشنابشیم

فعلاشب بخیر من برم شوهرداری میگم خب منکه کاری نمیتونم بکنم بایدبری دکتر.میگه فردامیرم امشبو تاصبح برسونم فردارفتم برم ببینم چیکارمیتونم براش کنم فعلا😍😍😍

منم شکم رفته به این چیزایی که شمامیگی

اره مردا کثافتن چون وجدان ندارن راحت میرن هر کار میخوان میکنن . شده میره فیلم های مستهجن میبینه تنهایی کارشو راه می‌ندازه ولی نمیاد پیش همسرش باهم همخوابی کنن. حتی زن تو فیلم براشون بهتره زنی ک حتی دستش بهش نمیرسه ... تو دیگه تا تهش برو

اوه اوه اوههههه ببین مردی که خانوما رو زود گرم میگیره خیلی خطریه.  حواستون جمع کن شوهرت زرنگه. ...

اینو من اوایل ازدواج هر کار کردم نتونستم بفهمونم همش گفت تو ذهنت مریضه😑فک کن یه ساله کارشو عوض کرده میگفت همکار خانوم نداریم بعد اون سری سرویسشون خراب بود به این وبه همکار دیگه گفته بود بقیه رو بردارن همکارش به شوهرم پبام داده بود خوندم نوشته بود خانوم فلانی رو هم من برمیدارم 😑😑