2733
2734
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2227 بازدید | 234 پست
آها با منگوله گوش خوبه پس برو 😂😂😂

اره خیلی دوسش داشتم اصن از بچگی زشتا رو دوس داشتم

منگوله گوش

سمندون

اون یارو ادمک شنی...

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخییییییییییی منگوله گوش میرزااااا یادش بخیررررر چقدر دوسش داشتم

اوهووووووم اسکل بود ولی عشق بود عشششششق

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2731
اره خیلی دوسش داشتم اصن از بچگی زشتا رو دوس داشتم منگوله گوش سمندون اون یارو ادمک شنی...   ...

وای من هیچکدومو ندیدم الا سمندون.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شما قرار بود ثابت کنی خودتو نه من!!! من اطلاعاتم متوسطه و برای خودم بسه خب؟!! من منتظرم..برنامت چی ...

خانوم کوچولو گفتم بهت چون اگه میدونستی قانون روز و شبشو دیگه نمیگفتی...پس درخواست بده 

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 

دوستمون رفته فک کنم از تایپیکام یه چی دراره...

الان میاد میگه مشکل روحی داری...داغ به دلت نشسته...

من تو همه تایپیکام گفتم سه تا عزیزام شهریور سالگردشونه و افسردم...

اقا اینو نگو...ببین بهت تقلبم رسوندم

پسر فامیل ما هم طب الارض میگرد

طی الارض منظورته؟ طب الارض که میشه طبابت در کل کره زمین؟

ولی طی الارض یعنی در کل زمین میچرخیدو میگشت

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خانوم کوچولو گفتم بهت چون اگه میدونستی قانون روز و شبشو دیگه نمیگفتی...پس درخواست بده 

درخواست نه پدرجان

همینجا!!!!

راستی شما همیشه تو جمع زنونه حضور به عمل میاری حاج اقا؟؟؟

تا همه رو راضی نکنید درست بشونیست...چشم دنبالشه

ترو خدا راجع خونه پدر منم ميگين؟؟؟ما ده روز ديكه وقت محصر داريم پولمون كمه و بايد خونه فروش بره كه تسويه كنيم ،ولي فروش نميره ،اگر سر محضر پول جور نشه كلي ضر و ريان بايد بديم،خيلي نكرانيم

پسر فامیل ما هم طب الارض میگرد

الله اکبر...

طی الارض برای انسان غیرممکنه...جسم متلاشی میشه

دوستمون رفته فک کنم از تایپیکام یه چی دراره... الان میاد میگه مشکل روحی داری...داغ به دلت نشسته... ...

خانوم کوچولو درخواست میخواد خخخ