2777
2789
عنوان

درمان شکنندگی موها ...😩😩😩

2564 بازدید | 4 پست

نوک موهام موخوره شده و میشکنه اوناییم که موخوره نداره نوکش میشکنه ینی تیکه تیکه میشه. بجز شامپو و نرم کننده مو تا حالا از چیز دیگه ای استفاده نکردم ینی میترسم ریزش بگیره یا چرب بشه .ماسک مو کرم مو سرم مو خچاهش میکنم هرچیزی که استفاده کردین و بی ضرر بوده بهم معرفی کنید .موهام خیلی قشنگه اما به یه جایی که میلسه موخوره میشه و باید کوتاه کنم دلم نمیخواد کوتا کنم دکلره هم هست 😕

من ماسک مو آلوورا میزنم تو حموم خیلی خوبه خدایش مشگلی ام نداشتم اول نوک موهاتو یکم قیچی کن از موخوره هاش کمتر شه 

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

دقیقا مث من شده موهاتون ماسک موهای رنگ شده لورال میزنم ،سرم مو روغن ارگان بعد از حمام البته ی نرم کننده هم داره همین برند که شامپوعه از لورال 

سایت خانومی شاپ رو نگاه کنkhanomi.com تو قسمت پوست و مو برو توضیحاتشم نوشته میتونه از داروخانه هام بگیری وقتی انتخاب کردی

خدایا پسرگلمون محمدکیان رو سالم وسلامت برامون حفظ کن ، خیلی دعا م کنید. حسبی الله

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

منم موهام خیلی وز و خشک بود بعد از حموم وقتی موهام هنوز نم داره بهش سرم آنتی فریز(ضد گره)سینره میزنم خیلی عالیه یکساله استفاده میکنم .چند ماه یه بارم نوک موهامو کوتاه میکنم از این سرمم میزنم خیلی عالیه هم موهام نرم شده موخوره هم ندارم ...فقط باید به ساقه مو بزنی

😘لایکم نکن رفیق😘
2803