2733
2739
عنوان

روزه دارا بیان یه سوال دارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 74 پست
درست نميدونم ولى حتما بايد شصتا فقير باشه تکرارى نباشن  

خیلی سخت هست ،یه سوال دیگه هم داشتن من کمبود وزن دارم و خیلی ضعیف هستم وقتی روزه میگیرم بی حال میشم باز هم با این شرایط جسمی روزه بر من واجب هست؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچها من روزه بودم امروز ساعت۷:۳۰پریودشدم ازم لک اومد روزم باطل شد منم خوردم یعنی قبول نیس باید تااذا ...

حتی اگه یه دقیقه قبل اذان مغرب پریود بشی روزه اون روز باطله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم این چه حرفیه ناخاسته بوده ازعمدنبوده که

خب کاهلی هم کردم راستش یکماهه که همش خونریزی دارم دیگه خسته شدم بارداری پوچ داشتم حسابی روحیه ام بهم ریخته راستش یکم دلسرد شدم خیلی امید داشتم ولی بعد سه ماه مجبور شدم کورتاژ کنم😔

2731
ممنون از راهنماییتون ولی من که آب از سرم گذشته خیال میکنم آخر جام توی جهنم هست کاش با این چیزا نجات ...

هزار هزار عبادت کنی اگه از رحمت ناامید باشی بازم عبادت برات کاری نمیکنه

2740
خب کاهلی هم کردم راستش یکماهه که همش خونریزی دارم دیگه خسته شدم بارداری پوچ داشتم حسابی روحیه ام بهم ...

توکل به خدا فک کنم الان دیگه همه یه بارداری شکست خورده دارن تو زندگیشون یکیشون خود من شش ماهه بچمو که زنده بود تا وسطای راه زایمان کردم بعدسم کورتاژ شدم آیا باید از همه چی ناامید میسدم نه خداروشکر بازم باردار شدم و الان دخترم کنارم خوابیده 

عزیرم تو همه ی زندگیا مشکلات هست شما تا میتونی خودتو بساز

هزار هزار عبادت کنی اگه از رحمت ناامید باشی بازم عبادت برات کاری نمیکنه

آره عزیزم باید به رحمت خدا امید داشت ولی مسائل دین خیلی مشکل هست من همش خونریزی دارم راستش دیگه خسته شدم چقدر غسل کنم دیشب هم اصلا حالش رو نداشتم برم غسل کنم و خوابیدم ولی همش عذاب وجدان دارم

آره عزیزم باید به رحمت خدا امید داشت ولی مسائل دین خیلی مشکل هست من همش خونریزی دارم راستش دیگه خسته ...

تیمم کن

توکل به خدا فک کنم الان دیگه همه یه بارداری شکست خورده دارن تو زندگیشون یکیشون خود من شش ماهه بچمو ک ...

ممنون دوست عزیزم که تجربیاتت رو در اختیارم گذاشتی و چقدر خوبه که امیدوار هستی و با این مسئله سخت کنار اومدین واقعاً سخته مخصوصاً برای شما که زنده بوده و از دستش دادین شما از امتحان خدا سربلند بیرون اومدی و خدا یه دختر گل قسمتت کرد خدا برات حفظش کنه و به سلامتی بزرگش کنی برای آرامش و صبر این بنده حقیر هم دعا کنید ممنون یاعلی😘

2706