2733
2739
عنوان

روزه دارا بیان یه سوال دارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوست عزیزم که تجربیاتت رو در اختیارم گذاشتی و چقدر خوبه که امیدوار هستی و با این مسئله سخت کنا ...

منم مث شما بودم حتی شاید بدتر ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم از خدا شکایت کنم چون روزی که ازش بچه خواستیم گفتیم خدایا یه بچه سالم صالح خوش سیرت و خوش صورت نسیبمون کنه ولی خب واسه از دست دادنش ناراحت بودیم تا هنوز براش قران میخونم و فاتحه میفرستم دخترمو هم با یاد اون دارم بزرگ میکنم برعکس بقیه که میگفتن فراموش میکنی اصلا فراموش شدنی نیست ولی ان شاءالله شما هم آرامشتونو به دست میارین و دوباره به زودی بچه دار میشین 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
منم مث شما بودم حتی شاید بدتر ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم از خدا شکایت کنم چون روزی که ازش بچه خو ...

راستش من پدر و مادرم رو هم از دست دادم واین منو افسرده کرده و کلا از این دنیا دل خوشی ندارم و خودم رو باختم این که شما روحیه خوبی دارید نشان دهنده ایمان قوی شماست ولی من بنده ضعیف خدا هستم که از این امتحان رد شدم و همیشه غمگین و دل مرده هستم😔

2728
راستی اگه ناراحت نمیشین میشه بپرسم چرا سقط شد؟

حتی دکترا هم علتشو نفهمیدن یهو کیسه آبم پاره شد همش استراح بودم ففط همون صبح یه تخم مرغ درست کردم خوردم اینه که میگم واقعا حکمت خدا توش بود که نباشه تو هم خودتو اذیت نکن بچت اونجا اذیت میشه میگن بچه که سقط بسه بهشتیه وارد بهشت نمیشه تا پدر و مادرش وارد بهشت بشن شاید خدا به واسطه بنده ی بی گناهش از بعضی گناهامون بگذره تا زودتر وارد بهشت بشیم

راستش من پدر و مادرم رو هم از دست دادم واین منو افسرده کرده و کلا از این دنیا دل خوشی ندارم و خودم ر ...

خدا رحمت کنه پدر و مادرتون رو ان شاءالله بقای عمر شما باشه هر وقت دلتنگشون شدین یا واسه شون فاتحه بفرستین یا براشون قران بخونین اینطوری خودتونم آروم میسین یه بار امتحان کنین بببنین چه اتفاقی تو وجودتون رخ میده

حتی دکترا هم علتشو نفهمیدن یهو کیسه آبم پاره شد همش استراح بودم ففط همون صبح یه تخم مرغ درست کردم خو ...

متاسفم خیلی ناراحت کنندست حتما حکمتی بوده آره انشاءالله به واسطه بچمون خدا از تقصیراتمون بگذره ما رو توی بهشتش راه بده خدا به دلت آرامش بده و دختر گلت رو حفظ کنه انشاءالله 😘

2740
خدا رحمت کنه پدر و مادرتون رو ان شاءالله بقای عمر شما باشه هر وقت دلتنگشون شدین یا واسه شون فاتحه بف ...

قربونت دوست عزیزم خدا شما و عزیزانتون رو حفظ کنه انشاءالله از راهنماییتون سپاسگزارم التماس دعا🙏

متاسفم خیلی ناراحت کنندست حتما حکمتی بوده آره انشاءالله به واسطه بچمون خدا از تقصیراتمون بگذره ما رو ...

ان شاءالله   

خدا روح بچه از دست رفتتون رو شاد کنه همنشین علی اصغر امام حسین ع ‌کنه انشاءالله😘

ممنون گلم اون یکی هم دختر بود   

بله

خوب بعد از اون ده روز نفاس ده روز   اگر خون رىزى ندا ش تيد پاکى و اگر هم داشتيد باز استحاضه. بوده     بعد ااز اين ده روز اگر پاک بوديد که هيچ اگر نه  تاريخ عادتتون باشه حىضه ولى اگر نه استحاضه باز بپرسين چىزى گردنم نباشه   

يا رب  ديگه خنثى شدم  ناى دعا نيست ولى هنوز  بهت اميددارم 
2706