2737
2734
عنوان

روزه دارا بیان یه سوال دارم🤗

686 بازدید | 74 پست

من یکماهه کورتاژ کردم تا دیروز خونریزی داشتم و روزه نگرفتم ولی نصفه شب قبل اذان متوجه شدم پاک شدم ولی چون بد موقع بود غسل نکردم و روزه نگرفتم حالا گناه کردم باید کفاره بدم ؟یا فقط روزه قضا رو بگیرم کافی هست ممنون که راهنماییم میکنید

شرایطشو داشتی و انجام ندادی

هم باید روزه بگیری هم کفاره بدی

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا تا ده روز حیض حساب میشه عزیزم.شماکه یکماه بوده ....ضررش رو نمیدونم اما فکر کنم باید کفاره بدی قضاش رو هم بجا بیاری

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2740
عزیزم تا ده روز نفاسی بعدش استحاضه ای

خب ده روز تموم شد غسل نفاس کردم و نمازم رو خوندم ولی پنج روز دوباره به شدت خونریزی کردم بنا رو گذاشتم به اینکه عادت شدم چون زمان عادتم بود دیروز شش روز بود که خونریزی مثل عادت داشتم تا اینکه نصفه شب پاک شدم و دیگه غسل نکردم و روزه نگرفتم

خب ده روز تموم شد غسل نفاس کردم و نمازم رو خوندم ولی پنج روز دوباره به شدت خونریزی کردم بنا رو گذاشت ...

عزىزم توضيحش طولانيه منم الان درست حضور ذهن ندارم  ولى اول اگ سوالارو جواب بدين تا بگم باز برا اطمىنان بپرسين چون  من چند سال پيش خوندم  درست يادم نيست شما  تا ده روز خونريزى داشتين ؟ 

يا رب  ديگه خنثى شدم  ناى دعا نيست ولى هنوز  بهت اميددارم 
2706