2752
2734

من وقتی دانشجو بودم همکلاسی داشتم که همشهریم بود. این از روز اول ترم اول به دوستش میگفت که از من بدش میاد. بااینکه کاری نکردم.بیمارستان که میرفتیم نوبت من که میشد میپرید نوبتمو میبرد.سلام نمیکرد و خیلی وحشی بازی درمیورد. اتفاقا با دوستم هم مشکل داشت و باش بحث میکرد. الان که سرکار میریم نگاش به نگام میفته سلام نمیکنه یا جواب سلام نمیده. الان به همکارم گفته این دختر خیلی ساکت و مرموزه و یه جوریه اصلا. خیلی پشتم بد گفته. بخدا هرجا میرم پشتم بد میگن به بقیه. درصورتی که دختر بدی نیستم و تعریفمو میکنن

همچین آدمی رو باید پرت کرد بالا با برف سال دیگه بیاد پایین🥴

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید