2733
2734
عنوان

خسته شدم از نقش بازی کردن.....کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 128 پست

ببین بهتره با شوهرت جوری صحبت کنی که کمکت کنه

و اینکه هرکسی توانی داره گاهی بریز بیرون خودتو البته فقط گاهی

و اینکه تو طول روز خیلی خودتو خسته نکن. خیلی تدارک غذا و خوراکی نبین

مثلا چایی رو ی بار دزست کن یا وقتی شوهرت میاد یا بعد شام

شاید فکر کنی این کارای ریز مهم نیست اما تجربه خودمو دارم بهت میگم

اینجوری کارت کمتر میشه

من کلا ی مدت همه ی چیزای تزیینی و کوچیک تو. خونه رو جمع کردم تو کارتن گذاشتم که هم کمتر پاک کنم هم پسرم کمتر بریزو بپاشه. اسباب بازی هاشون اگر زیاده و ریزه مث لوگو و اینا رو نوبتی کن. مثلا شنبه ها بازی کنن و آخرشب همه رو بریز تو یه کارتن و بذار جایی ک نبیننش. کم کم مدیریت کن تا بچه هات حرف گوش کن بشن.اگرم در مقابل قوانینت گریه زاری کزدن اصلا اهمیت نده نه دعوا کن نه کتک و نه داد. فقط بی اعتنایی تا بفهمن که شوخی نداری. و اینکه لباساشون رو فقط آخرشب عوض کن. تو خونه روفرشی و پتو پهن کن و ففط جارو نپتون بکش و هغته ای یه بار اخر هفته ها با همسرت با هم یه تمیز کاری کنید

و بهش هم بگو این کارا واس اینه که بیشتر با هم خوش باشین. و اینکه بهش بگو همونجور که تو کوه میری و نیاز داری منم گاهی نیازدارم به خلوت به تفریح و... 

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
موفق باشید انشاله مشکل خودتونم حل شه اخه اوایل تاپیک با ی حس دیگه ای میگفتین بیدار نمیشه و.. من فکر ...

نه خو وقتی سرش می ذاره رو بالشت رفته خوابم عمیقه اصلا بیدار نمیشه منم بد خوابم و استرسی لجم در میاد خو  

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا الان چه طور توازن برقرار کنم هم خودم اذیت نشم هم خانوادم....؟ محیط زندگیم جوریه که آزادی زیادی ...

قرصهای اهن ومولتی ویتامین بخور صبحها هم ی قهوه کم شیرین انرژیت برای نگهداریه بچه ها و کلا هندل کردن بهتر زندگیت وروحیت بیشتر میشه ،بچه هاتم جاهایی ک کمکتن و تعامل اجتماعیشون میره بالا ببر حتما زیادی تو خونه موندن پتانسیل ادمارو از بین میبره 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
سن کم ازدواج کردم زود بچه دار شدم اونم دو تا شیطون که شیطنت هاشون تمومی نداره... همش احساس کپک زدن م ...

عزیزم باور کن هیچ کس از شرایطش راضی نیست همه یه جورایی فکر می‌کند مرغ همسایه بازه

من خودم درسمو  خوندم سر کار هم میرم ازدواجم کردم

ولی بازم همش فکر می‌کنم کاش یه دانشگاه بهتر درس میخوندم کاش کار دولتی داشتم کاش یه نی نی داشتم

این کاش ها خیلیییی زیاده و تمومی نداره

برد با کسبه که همین شرایطش  قبول کرده و خوشبخت و شکر گزاره

سعی کن با خودت به صلح برسی خودتو دوست داشته باشی به داشته هات افتخار کنی 

هیچ کس جز خودت نمیتونه این حس برات به وجود بیاره

2731
سن کم ازدواج کردم زود بچه دار شدم اونم دو تا شیطون که شیطنت هاشون تمومی نداره... همش احساس کپک زدن م ...

مهد بزار منم یه بچه دارم زیاد ادیت نمیکنه یعنی میرارمش به حال خودش بازی کنه اگر دیدم براش خطری هیت میرم سراعش تو خونه میگما 

بچه هات اگه دعوا میکنن تو نرو وسطشون جداشون کنی بگو خودتون باید باهم کنار بیاین مثلا تو فلان بازی کن بعدش تو یا نوبت نوبتی بازی کنین بعصی وقتا حوصله نداشته باشم هیچکار نمیکنم هیچکار قرار نییت که خودمو نابود کنم میبینی همه چی به هم ریخته میشه بعد هر وقت حال داشتم جنع و جور میکنم یا به بچم‌میگم بیا باهم جنع کنیم خونه تمیز شه شوهرمم خودش تو روحیش هست که کمک کنه خودش اصلا میاد کمکم بدون گفتن من بعصی وقتا غذا مفصل درست نمیکنم یه چیز سر دستی قرار نیست همیشه همه چی اوکی باشه بعصی وقتا برا خودت باش اونوقت حال خودت که خوبه حال خانواده هم خوبه همه بهتر میشن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
دقیقا همینطوره 😊

زورگوي كي بودي اخه😂❤️❤️❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
عزیزم باور کن هیچ کس از شرایطش راضی نیست همه یه جورایی فکر می‌کند مرغ همسایه بازه من خودم درسمو&nbs ...

آخه من احساس می کنم هیچ وقت هیجان و شور جوانی نداشتم.... از شرایطم خیلی راضیم اما این احساس که داره سنم میره بالا و هیچی تجربه نکردم عذابم می ده چند سال دیگه که بشم سی ساله بچه بزرگ شدن و مسئولیتم کم اما شاید دیگه هیچ احساسی برای جوونی کردن نداشته باشم 

از بس پخته تر از سنم رفتار کردم همه انتظارشو رفته بالا.... این خوبه اما روحیه جوونی رو ازم گرفته

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2740

و اینکه بازی هایی به بچه هات بده ک خسته بشن. مث بدو بدو. تو حموم گاهی بذار آب بازی کنن. من اولا که میترسیدم پسرم زمین بخوره ی پتو قدیمی مامانم رو کف حموم مینداختم و بعد میذاشتم بازی کنه

با آرد و آب بذار خمیر درست کنن و تو سرو روی هم نقاشی کنن و خوشحالی کنن

من جات باشم ب جای غصه خوردن فکر میکنم مربی مهد هستم و تا میتونی خوش بگذرون باهاشون و روحیه ات رو حفظ کن. نذار افسردت کنن. اخر سر بقیه هم میگن مرده و بیرون خسته میشه نمیشه ک بچه هم نگه داره

پس زن باید خودش به داد خودش برسه

گه گاه باید مسیولیت بهش بدی که کم کم عادت کنه. اگ از اول بگی بیا بچه ها هرشب یه ساعت واس تو محاله قبول کته. اما مثلا به بهانه ی حمام بگو نگهشون داره. دفه بعد بگو نگه داره تا ظرفارو بشوری و کمد مرتب کنی

اینجوری ریزه ریزه عادتش بده

بعد تو میخوای بچه هارو نگه دارن که خودت بتونی با خودت خلوت کنی

پس تو روز حسابی خسته اشون کن که دبگه واس ده شب بخوابن و بعد هم حداقل دوساعت واس خودت باش و ی چایی دم کن و کتابی چیزی بخون. یا حتی با شوهرت باش.... خلاصه ک باید مدیریت کنی و کارهای ریز و بیخود رو از سر خودت باز کنی

مثلا به جای خورشت درست کردن من همون گوشت رو باگوجه تفت میدادم و با برنج میخوردیم. زمان آشپزی خیلی کمتر میشه. کلا مفصل هارو بذار واس تعطیلی شوهرت ک کمک حالت باشه و جبهه نگیره در مقابلت

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
مهد بزار منم یه بچه دارم زیاد ادیت نمیکنه یعنی میرارمش به حال خودش بازی کنه اگر دیدم براش خطری هیت م ...

بچه هام زیاد باهوش و با انرژی آن که خودم با این همه انرژی واقعا کم میارم... مهد یه مدت فرستادم بزرگه رو اما الان که تعطیل شده خیلی اذیت می کنه کوچیکه هم دارم از پوشک می گیرم روزه و تدارکات سحر و افطار.... دیگه انرژی و رمق نمی ذاره

زورگوي كي بودي اخه😂❤️❤️❤️

چ واژه زشتی واسه جاییکه ادمایی مثل شما زیادن ک نظرشونو ک قبول نداری و دوست نداری ببینی وبشنوی تو حلقت میکنن بعد اونا ک اینکارو میکنن زورگو نیستن منیکه دوست ندارم با ادمای عاشق تمسخرو تحقیرو له شده ک اینجا تخلیه میشن بحثی کنم زورگوام ؟!!!!! چ جالب استیکر گریه باید بذارم چون بیشتر گریه داره تا خنده ولی شما تا صبح بخند یا از امضای من حرص بخورررر

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
و اینکه بازی هایی به بچه هات بده ک خسته بشن. مث بدو بدو. تو حموم گاهی بذار آب بازی کنن. من اولا که م ...

الان اگه آشپزخونه رو ببینی بمب منفجر شده روزی یک بار می رسم ظرف بشورم و غذا درست کنم..... یک کتابخونه بزرگ دارم اما خیلی وقته فرصت نکردم کتاب بخونم

بچه هام زیاد باهوش و با انرژی آن که خودم با این همه انرژی واقعا کم میارم... مهد یه مدت فرستادم بزرگه ...

پسر منم خیلی باهوشه خدایی ولی اذیت نمیشم باش از اول باش جوری برهورد کردم که میدونه خوشم از شیطنت نمیاد فک کنم شما از اول بگو بخند باش زیاد کردی درسته؟؟

کلا بیش فعاله پسرت انگار ؟؟لرادر زادمم اینحوره هیچکس ازش در امان نیست

کلا تو فاز حرفای قلمبه سلمبس خیلی ادعاش میشه😂😂😂😂  بخدا رفتلرای بزرگونه داره

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
ببین بهتره با شوهرت جوری صحبت کنی که کمکت کنه و اینکه هرکسی توانی داره گاهی بریز بیرون خودتو البته ...

بیشتر این کارا رو کردم اما نمی دونم  چرا بهتر نشد.... با اینکهبیشتر تو خونم اما هیچ وقت کارا تموم نمیشه .... باید یک صحبت حسابی بکنم با آقای شوهر  

نمی‌تونین ببرین‌شون باشگاه؟ کلاس ژیمناستیکی چیزی که وقتی میان خونه دیگه حسابی تخلیه شده باشن!

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
2706