2752
2734
عنوان

خسته شدم از نقش بازی کردن.....کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 128 پست
شما مجردین یامتاهل ک این حرفارو میزنبد؟

من متاهلم بچه کوچیک دارم و باردارم مشاورم هستم ب عنوان ی زنه مجرد و بی تجربه و تو جایگاه کسی نبودن وشعاری صحبت نکردم مرد هرچقدر هم با مسئولیت سنگین باشه موظفه حد اقل تا زمانی ک بچه یا بچه هاش ب فهم مدرسه رفتنو استقلال نرسیدن خیلی خیلی کمک همسرش باشه کاریه ک همسر خودم وخیلی از خانما ک از سر گذشت یا وظیفه دونستن یا وانمود ب توان زیاد باعث میشدن همسرشون شریک رسیدگی ب بچه ها نباشه جواب داده در ضمن من روی صحبتم فقط با استارتر وحل مشکلشون بود 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
به نظر من م رد که میاد خونه خسته و کوفته میشه بهش کار بدی؟ من که اگه خودش بکنه که هیچ ولی اگه   ...

واقعا شما وظیفتون میدونید بدون کمکی همه مسئولیت بچه هارو داشتن ؟! جالبه هر کس طرز فکری داره یعنی یکی مثل ما عاشق شوهرش نیست یا مسئولیتاشو درک نمیکنه ؟!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا شما وظیفتون میدونید بدون کمکی همه مسئولیت بچه هارو داشتن ؟! جالبه هر کس طرز فکری داره یعنی یکی ...

نه عزیزم اینجور نیست.... طبیعت و خلق و خوی مرد مال بیرونه و لطافت و صبر زن مال خونه و بچه هاس چیزی که از اول بوده اما خوب اینم دلیل نمیشه که به هم کمک نکنن.... خیلی از خانوما شاغلن و تو وظیفه مرد کمک می کنن و بالعکس.... من خودم بسته به شرایط خودم و شوهرم نظر دادم چون می دونم فشار کاریش زیاده توقعی ندارم حالا می بینی یک مرد کارش راحته و بیشتر می تونه کمک زنش کنه تو خونه... کلا بستگی داره

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
من می خوام همینی باشم که هستم که دوستم داره تظاهر نمی خوام بکنم سعی می کنم زندگی آرومی برا خونوادم ب ...

شما تاپیک زدی یعنی راهکار خواستی 😁هر کسی هم طبق علمشو بعضیا ام نظر شخصیشون راهنمایی کردن ، مشخصه ک همسرتون مشکلی نداره دقیقا ب خوب نتیجه ای رسیدید ک خودتون دوست دارید اینطور باشید پس دیگه فقط میمونه پذیرفتن شرایطتون 

2731
من متاهلم بچه کوچیک دارم و باردارم مشاورم هستم ب عنوان ی زنه مجرد و بی تجربه و تو جایگاه کسی نبودن و ...

حرفاتون قبول دارم من شوهرم خیلیم دوست داره کمک کنه اما گاهی از توانش می دونم خارجه... واسه همین من باید مسئولیت بچه هارو بیشتر به دوش بکشم  ... باز عوضش اونم کار بیرون و سرکله زدن باهزارجور آدم رو تنهایی حل می کنه بدونه اینکه این مسائل رو بیاره خونه و به ما لطمه بزنه.... واسه همین فکر می کنم نمیشه ازش زیاد  توقع داشته باشم.. یعنی روم نمیشه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
شما تاپیک زدی یعنی راهکار خواستی 😁هر کسی هم طبق علمشو بعضیا ام نظر شخصیشون راهنمایی کردن ، مشخصه ک ...

آره همین طوره من برای خودم راهکار می خوام وگرنه گفتم که از لحاظ همسرم مشکلی ندارم بیشتر مشکلم با خودمه

آره همین طوره من برای خودم راهکار می خوام وگرنه گفتم که از لحاظ همسرم مشکلی ندارم بیشتر مشکلم با خود ...

مثلا الان چه طور توازن برقرار کنم هم خودم اذیت نشم هم خانوادم....؟ محیط زندگیم جوریه که آزادی زیادی ندارم که فعلا بخوام کلاس یا... برم.... تو خونه هم هر هنری بگین دنبال کردم دیگه موندم چه طور روحیه مو حفظ کنم

درست حدس زدم ترس از جذاب نبودنو از دست دادن لطافت باعث میشه بعضی خانما از خودشون بگذرن وخودشونو خسته کنن ک همون خانمها بخاطر اینکارشون وفشار روشون خواه ناخواه جذابیت و لطافت حداقل ظاهریشونو صدرصد از دست میدن ،من خانمهایی ک از همسرشون درخواست میکنن ک بچه هارو ی ساعت نگهدارن واسه ماسک پوستشون و ورزششون رو بیشتر قبول دارم تا خانمهای همیشه دم گاز و دیدم ک اکثر اون خانمها تو زناشویی موفق ترن ،در ضمن الان همه شغلا تو ایران برای اقایون خیلی سخته وتواجتماع تحت فشارن اینو همه میدونن ودرک میکنن

بچه ها را روزا ببر خانه خلاقیت 

بهشون یاد بده تنهایی تو اتاق بازی کنن 

روزی یک ساعت ببرشون دوچرخه سواری

راه دور نرو همون خیابون خودتون

وسایل نقاشی بگیر نقاشی کنن

بنظرم زیادی پا به پای بچه ها هستی و این انرژیتو گرفته

یادشون بده خودشون با خودشون بازی کنن تو اتاق

اجازه نده تو سالن بازی کنن

سن کم ازدواج کردم زود بچه دار شدم اونم دو تا شیطون که شیطنت هاشون تمومی نداره... همش احساس کپک زدن می کنم اینو به شوهرم که می گم کلی می خنده

حرفاتون قبول دارم من شوهرم خیلیم دوست داره کمک کنه اما گاهی از توانش می دونم خارجه... واسه همین من ب ...

موفق باشید انشاله مشکل خودتونم حل شه اخه اوایل تاپیک با ی حس دیگه ای میگفتین بیدار نمیشه و.. من فکر کردم ایشون میدونه شما تحت فشارید و نمیخواد کمکتون کنه 

بچه ها را روزا ببر خانه خلاقیت  بهشون یاد بده تنهایی تو اتاق بازی کنن  روزی یک ساعت ببرش ...

من پیش فامیل شوهر زندگی می کنم یه جورایی در دید رسم و این جا خیلی آزادی ها رو ندارم... هرجا بخوام برم با شوهرم.... حتی تا حالا از نزدیک ترین مغازه خودم خرید نکردم چه برسه به... 

خودشونم اصلا با هم نمی سازن یه دقیق نمیشه تنهاشون گذاشت

بروت بیار از توانت بیش از گنجایشت کار نکش اصلا وقتی اومد بگو تو این ساعتا نوبت توست ک کاراشونو انجام ...

امضاتون چه جالبه😂شما هركسي رو دوس داري ميتوني ريپلاي كني  بقيه فقط وقتي ميتونن ريپلاي كنن كه شما چيزي بهشون گفته باشي

يعني شما هركسي رو كه بخواي ريپلاي ميكني و نظرتو راجب نظراشون ميدي ولي كسي نبايد راجب نظره شما نظر بده تا ريپلايش كني😂اصلا عاشقت شدم

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧