2410
2553
عنوان

خسته شدم از نقش بازی کردن.....کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 128 پست
الان که توضیح دادی بیشتر درکت کردم ابجی جان.وقتی همه اطرافیان اینجوری باشن.تنها میشی.الانم وضعیت گنگ ...

دقیقا همین جورم گنگم چون هیچ کی درکم نمی کنه فکر می کنن چون خوشبختم حق اونا رو خوردم یا این آرامش همین جوری یهویی وارد زندگیم شده.... همه مثل دشمنا باهام برخورد می کنن... یا مثل گناه گناهکار.... در صورتی که تو دلم جز محبت بهشون چیزی نیست.... همیشه آرزو می کنن خدا آنقدر خوشبختش ن کنه که از من یادشون بره... یه جورایی مثل یکی که افتاده توی اقیانوس روی یک تخته چوب.... این منم که یک تنه دارم تلاش می کنم غم و سختی نیاد سمت خونوادم البته شوهرم خودش ماهه... همینه که امید می ده بهم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همین جورم گنگم چون هیچ کی درکم نمی کنه فکر می کنن چون خوشبختم حق اونا رو خوردم یا این آرامش هم ...

افرین.زن عاقلی هستی.مطمعن باش با حمایت بیشتر از شوهرت خدا بهت کمک میکنه.ادم باید همیشه وفادار همسرش باشه.آفرین.سعی کن ب اطرافیانت توجه نکنی.البته سخته ولی چاره ای نیست.باز هم خودتی که میتونی با توجه ب شرایطت وضعیتو بهتر کنی.ولی با نظرات دوستان و اینترنت و مشورتو...بهتر میشه.تنهایی سخته درکت میکنم.ولی زنی که تا اینجا اومده قوی تر از اسن حرفاست.افرینابجی جون

2720
آبجی جان.منم مث داداشت.باید قوی تر از قبل باشی و صبورتر.تا الانم مشخصه صبور هستی.افرین

ببخشید من فکر کردم شما خانومی

به هر حال ممنون از راهنماییتون 

حالا خانوما بهم راهکار می دن انشالله حل میشه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
تلاش کن می تونی تو دراز مدت تاثیر می کنه البته اگه طرفت با درک و فهم باشه

اره مدتیه بهتر شدم عزیزم

کلا هیجانم بالاس چه تو خوشحالی چه تو زود عصبی شدن😉😉😉😉

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
چقدر تند !!!!!!😳حق با شماست من گمان كردم جو اينجا صميميه و هرگز قصدم تمسخر نبود و شوخي بود عذرميخو ...

بیخیال گلم

اون میگ چرا گفتی زورگو

اونوقت خودش سه تا فحش زشت پشت هم داده. خخخ

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

خانوما تا حدودی شرایطم رو گفتم میشه با این شرایط بازم بهم راهکار بدین.... کتاب معرفی کنین.... تو تربیتشون هم موندم مخصوصا دخترم که هم غرغرو شده و هم خیلی حساس و خودرای.....من هفته ای یک بار می تونم ببرمشون بیرون.... کجا ببرم.... چه کتاب هایی برای دخترم بگیرم 5 سالشه

خلاصه کمک کنین دیگه   ممنون

2714
بیخیال گلم اون میگ چرا گفتی زورگو اونوقت خودش سه تا فحش زشت پشت هم داده. خخخ

اشكال نداره عزيزم

هركسي رفتارش بيانگر شخصيتشه

🌹🌹💜🌈❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧