2737
2739
عنوان

خسته شدم از نقش بازی کردن.....کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 128 پست
نمیتونی کارگر بگیری ماهی یکی دوبار اساسی تمیر کنه تو کارای روزمره بکنی 

چرا دو بار گرفتم   اما برای کارای عید.... بیشترین دغدغم اینه با این وجود اگه شوهرم سرش گرم جای دیگه بشه چه کار کنم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
ماشالله وقتی می خوابه بمب هم بترکونی بیدار نمی‌شه.... بروم هم میارم چه فایده ای داره شرایط عوض نمیشه ...

چرا دوس بار شلوغش کنی یاد میگیره خودتم زیادی کوتاه اومدی ، از خیانتم نترس قبل پیش اومدن چیزی بهش فکر نکن تواین دوره ی مرد باید ابله باشه با وجود دوتابچه کاری کنه مخصوصا شوهر شما ک حوصله نگهداریشونم نداره ،زنیکه دوتا بچه داره بعد خیانت از لحاظ مالی ومعنوی ک دیگه ب اون مرد رحم نمیکنه 😁دست خانما تو ایران تواین موارد خیلی بازه واسه همین مردا دست از پا خطا نمیکنن مگر اونهاییکه زناشون خیلی دیگه شلو ولن 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن وقتی می ذارم خونه مادرم فقط میام کارامو می کنم از بس تو خونه کار کردم کمر درد گرفتم اعصابم ک ...

خانمی ،منم شرایط شما رو دارم ،چند شب پیش با شوهرم درددل کردم ،یک کم سبک شدم ومتوجه شدم اونم داره بیشتر مراعاتمو میکنه ،البته همش میگه تو این شرایط تمیزی خونه اولویت نیست آرامش خانواده الویته ،

کاملا درکت میکنم 

چرا دوس بار شلوغش کنی یاد میگیره خودتم زیادی کوتاه اومدی ، از خیانتم نترس قبل پیش اومدن چیزی بهش فکر ...

آخه می دونین چی برام عجیبه؟ اینکه تا حالا خیلی بودن که علاوه بر پیشنهاد و چراغ سبز پیله شوهرم شدن.... اینا دیگه کین به خدا... می دونن زن و بچه داره می دونن اهل اینجور کارا نیست بازم تلاش می کنن... خدا ازشون نگذره.... 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2728
خانمی ،منم شرایط شما رو دارم ،چند شب پیش با شوهرم درددل کردم ،یک کم سبک شدم ومتوجه شدم اونم داره بیش ...

راست میگی منم هر بار باهم صحبت می کنیم ازین که درک می کنه سعی می کنه آروم میشم حتی گاهی تو کارا با وجودی که خیلی خستس کمک می کنه خوشحال میشم اما ترسم ازینه نکنه از خونه فراری بشه.... نکنه سرد بشه.... خسته بشه.... فکرشم دیوونم می کنه بخواد بهم وفادار نباشه

خانمی ،منم شرایط شما رو دارم ،چند شب پیش با شوهرم درددل کردم ،یک کم سبک شدم ومتوجه شدم اونم داره بیش ...

منم شوهرم میگه به تمیزی اهمیت نده خودت اعصابت و بچه ها مهم تره از خونه.... اما خوب نمیشه خونه کثیف باشه یکی بیاد تو این وضعیت ابروت میره که.... مخصوصا خونه ما که بزرگه تمیز کردنش واقعا زمان بر چه برسه که دو تا وروجک مدام بریزن و بپاشن

راست میگی منم هر بار باهم صحبت می کنیم ازین که درک می کنه سعی می کنه آروم میشم حتی گاهی تو کارا با و ...

زندگی یه رفتار متقابله ،خوبه که سعی کنیم خوب باشیم ولی نه این که خودمون و شادیمون رو فدا کنیم واسه مسایل حاشیه ای

منم شوهرم میگه به تمیزی اهمیت نده خودت اعصابت و بچه ها مهم تره از خونه.... اما خوب نمیشه خونه کثیف ب ...

معلومه شوهر با درکی داری ،خدا واسه هم حفظتون کنه 

ببین خانمی اگه معتقد هستی .تسبیحات حضرت فاطمه رو بعد از نماز بخون معجزه میکنه

2738
معلومه شوهر با درکی داری ،خدا واسه هم حفظتون کنه  ببین خانمی اگه معتقد هستی .تسبیحات حضرت فاطم ...

ممنون خانومی... اتفاقا خود شوهرم مذهبیه میگه من اعتقادی به زن دوم ندارم دوست و اینجور چیزا هم اصلا تومجردیش هم اهل هیچی نبود و منم ازین بابت خوشحالم اما این زنها رو که می بینم کنترلم رو از دست می دم میگم نکنه یه موقع که ما از هم ناراحتیم یکی ازینا سواستفاده کنه.... منم که سرم گرم بچه ها و خونه س حالیم نشه

ممنون خانومی... اتفاقا خود شوهرم مذهبیه میگه من اعتقادی به زن دوم ندارم دوست و اینجور چیزا هم اصلا ت ...

اگه اینطوره اصلا بد به دلت نده ،شما که کم نمیگذاری واسه زندگی ات ، حالا یه روز خونه مرتب نباشه ، یا غذا از بیرون بگیر

صبح به صبح هم یه ایت الکرسی بخون فوت کن به شوهر وبچه هات ،خدا خودش زندگی ات رو از چشم ناپاک دور میکنه 

اگه اینطوره اصلا بد به دلت نده ،شما که کم نمیگذاری واسه زندگی ات ، حالا یه روز خونه مرتب نباشه ، یا ...

فدات عزیزم.... انشالله خدا نگهدار شما و خانوادت هم باشه.... باید مدیریت کنم کارامو 

آخه می دونین چی برام عجیبه؟ اینکه تا حالا خیلی بودن که علاوه بر پیشنهاد و چراغ سبز پیله شوهرم شدن... ...

واقعا عجیبه اونا دیگه خیلی بی ارزشن خود اقایون ازونجور زنا زده میشن شما حرص خوردنت یا زیادی سرویس دادنت کنترلی رو اوضاع نیست 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
واقعا عجیبه اونا دیگه خیلی بی ارزشن خود اقایون ازونجور زنا زده میشن شما حرص خوردنت یا زیادی سرویس دا ...

من می خوام همینی باشم که هستم که دوستم داره تظاهر نمی خوام بکنم سعی می کنم زندگی آرومی برا خونوادم بسازم این وسط خودم که کم میارم می مونم چه کنم؟ حالا این موضوعات حاشیه ش به کنار... چون من همه جوره از همه طرف روم فشار هست. تنها کسی که برام مهمه شوهرمه و بعد بچه ها... همین وابستگی گاهی ترسم رو از آینده بیشتر می کنه... 

شما مجردین یامتاهل ک این حرفارو میزنبد؟

به نظر من مرد که میاد خونه خسته و کوفته میشه بهش کار بدی؟ من که اگه خودش بکنه که هیچ ولی اگه  خودم بهش بگم روم نمیشه... آخه همین جوری وظایف زندگی تقسیم شده... کار بیرون با مرد کار خونه با زن... ه

حالااگه هر کدوم دوست داشتن می تونن به هم بالطف کمک کنن اما این که توقع داشته باشیم کمی دور از انصافه البته بجز خانومای شاغل که جداس