2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرایشی اکسسوری

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
2731
آرایشی اکسسوری

این دومورد ادم لازم نداشته باشه هم میخره

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

اکسسوری 

چون بحث اصل و فیکو نداره آرایشی بزنی از هر ۱۰ نفر باید به ۸ نفر توضیح و جواب پس بدی ، تاریخ انقضا هم نداره که اگه چند ماه نفروختی ضرر نکنی 

فقط همینجوری خرید نزن حسااابی بگرد و مدلهای شیک و همه پسند بیار 

الان آنلاین شاپ زیاده اما فقط چند تا آنلاین شاپ هس که حرفه ای کار میکنن از پیج سارام گالری ایده بگیر 

خب طبیعتا اولی‌. ولی دو تا نکته. چقد تو حوزه فروش اینترنتی مهارت دارین؟ 

وبسایت؟ پیج اینستا؟ کانال؟ 

نکته دوم. یه مبحثی هست توی اقتصاد موج پنجم که میگه یه چیز خاص با قیمت مناسب عرضه کن. که بقیه تا دیدنش قلقلک سفارش خریدش صد در صد به جونشون بیفته. 

مثلا یه چیز کاربردی.. مثه یه مینی واش.. یا یه جعبه ابزار خاص. صرفا و فقط همون محصول رو ارائه  بدین. 

من پیج های زیادی میبینم که فقط یکی دو تا محصول با سفارشای بالای چند ده تا در روز ارسال دارن. 

اینا دیگه نیاز به یه سری آموزش ها و روابط خاص خودش داره. ولی سودش بی نهایت خوبه. ینی شاید همه این انرژی ک برای تنوع فروش یه سری چیزا بزارید فقط رو یکی دو مورد خاص بزارین بازدهیش دو صدچندان میشه

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!