2737
2734
عنوان

میگم قبلا چقدر خوب سایت.....☹☹☹☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 63 پست
خدایی من از تاپیکای ناله بیذارم میان انرژی منفی شونو میریزن تو دل بقیه خودشون سبک میشن. الان هرکس ا ...

من نمیخوام از غصه بگم خداروشکر مشکل ندارم

فقط یه مادرم که میخوام چند تا مادر پای دردلم بشینن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته عوض میشه بایدم عوض شد اما این تغییر خیلی مضحکه

زندگی همینه همینقدرمضحک همینقدر خاله زنکی...ببین تو دوره ای هستیم که مردم ضعیف شدن باید حتما تخریب کنن کسیو که اعتماد بنفس بگیرن 

2731

من درک میکنم زندگی سختتر شده استرسا بیشتر ادما تنهاتر  ادمی که غمگینه چی داره که به بقیه بده به قول سهراب 

دلخوش سیری چند؟؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

یه موردی هم هست که یکی میاد راهکار بگیره خانوم میزنن به شوخی و مسخره بازی وسط اون بحث جدی .. تازه خیلیاشون سنی ازشون گذشته و مادرن احترام نمیزارن به مدیر تاپیک

اللهم صل علی محمد و ال محمد
2740
من نمیخوام از غصه بگم خداروشکر مشکل ندارم فقط یه مادرم که میخوام چند تا مادر پای دردلم بشینن

کلی گفتم نه شما

اما در کل آدم نمیتونه توقع دلداری داشته باشه. بچه داری متاسفانه همینه. زحمت و خستگی

من تاپیک جذب و انرژی مثبت میزنم دو صفحه بیشتر پیش نمیره با اینکه نفعش برای بقیه ست من که دارم مطلبو، اون وقت فکر میکنید برای دلداری دادن بیان وقت بذارن که چی نصیب خودشون بشه؟!

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
کلی گفتم نه شما اما در کل آدم نمیتونه توقع دلداری داشته باشه. بچه داری متاسفانه همینه. زحمت و خستگی ...

مگه حتما باید چیزی نصیبشون بشه یعنی هر کس کاری میکنه توقع داره که جیزی بهش برسه؟؟

2706