2737
2739
عنوان

میگم قبلا چقدر خوب سایت.....☹☹☹☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 63 پست
کلی گفتم نه شما اما در کل آدم نمیتونه توقع دلداری داشته باشه. بچه داری متاسفانه همینه. زحمت و خستگی ...

در ضمن من میدونم بچه داری همینه ولی دلم میخواد با چهار تا مادر مهربون حرف بزنم 

مگه حتما باید چیزی نصیبشون بشه یعنی هر کس کاری میکنه توقع داره که جیزی بهش برسه؟؟

شما چقدر در طول روز به کاربرا کمک میکنی 

کارمای همونم میاد برای خودتون دیگه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ببخشید هیچ ربطی نداره قبلا یه کاربر بود اسمش شیکاگو بود مشاوره میداد به همه و...دندونم میخو ...

منم خیلی وقته نمیام و کلا از این اخبار نی نی سایت دورم که کی اومد و کی رفت

الان اگر یکی دردودل کنه همه میخورنش...

یا بهش میگن ناشکری نکن توچه مادر بدی هستی ما توحسرت بچه ایم وفلان وبهمان

یا مادر بیچاره رو متهم میکنن ودایه دلسوزتر از مادر میشن

امان از وقتی که مادر کم سن باشه اونوقت دیگه انگشت اتهامو میگیرن سمتش که چشت دراد بچه دار نمیشدی

عین این جمله رو دیدما😂

کلا حاضرنیستن یک لحظه خودشونو بزارن جای استارتر فقط دنبال اینن یه جواب محکم وسریع بدن

خودمم از اینا مستثنی نیستما شاید گاهی خودم بدتر باشم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

این بحث شما خیلی برام جالب بود و فکرم رو مشغول کرد بله شما درست میگید دقیقا الان جامعه ما هم همین شده نسبت به هم بی عاطفه تر و بی تفاوت تر شدیم البته این یک زاویه از ماجراست 

دوسالش شده عزیزم

خوب لجبازی تو این سن نشون میده داره درست رشد. میکنه نگرانش نباش 😍عاشق بچه های لجباز کوچولوام تو این سن تا یه سنی همینه فکر کنم تا چهارسالگی اگه اشتباه نکنم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
الان اگر یکی دردودل کنه همه میخورنش... یا بهش میگن ناشکری نکن توچه مادر بدی هستی ما توحسرت بچه ایم ...

من الان کلا دنبال حوابم ناراحتم که چرا بچم بی قراره بعد اونده میگه بیان اینحا که چی بهشون برسه و چه نفعی ببرن خنده دارن بعضی ها😄

زاویه دیگه اینه که ما بیشتر مشکلات بچه هارو به جز موارد خاص با یه جستجو به جواب میرسیم برای همین من خودم بعضی تاپیکارو میخونم میگم با یه سرچ ساده جوابشو میگرفت یا اینکه این مشکل بچه نیاز به پزشک داره و راهنمایی من برای وجدان خودم مسولیت داره

فقط الان داره احساساتشو نشون میده هرچی میخواد رو به خاطر. جیغ زدن بهش نده میخواد ببینه عکس العملت چیه 😍😍چرخه رشد روانیش درسته 

خوب لجبازی تو این سن نشون میده داره درست رشد. میکنه نگرانش نباش 😍عاشق بچه های لجباز کوچولوام تو این ...

چه خوب پس😄

میدونی چشمش ترشح داشت بردم دکتر دارو داده برای چشمش به بدبختی میدم بهش از خودم بدم اونده که به زور متوسل میشم😭😭😭😭😭خیلی بغض دارم که زورکی باید پماد بزنم

چه خوب پس😄 میدونی چشمش ترشح داشت بردم دکتر دارو داده برای چشمش به بدبختی میدم بهش از خودم بدم اوند ...

اخی ناراحت نباش هرکتاب روانشناسی بخوانی میبینی درست بزرگش کردی که تو سن مناسب داره مثل بقیه رفتار میکنه ناقلا دنبال امتیاز گزفتن ازته 😂

زاویه دیگه اینه که ما بیشتر مشکلات بچه هارو به جز موارد خاص با یه جستجو به جواب میرسیم برای همین من ...

خداروشکر من دست به دکترم خوبه حالا خیلی ها میگن بچه رو دکتری میکنی و فلان ولی من میگم یه اشتباه و یه غفلت ممکنه جبران ناپذیر باشه

2706