2737
2734
عنوان

بعد از سقط؟

390 بازدید | 85 پست

دوستان من25اسفند سقط کردم.هشت هفته بودم.قلب تشکیل نشد.بدون دارو و خود ب خود سقط شد. بعدشم فرودین عادی پریود شدم و همه چی عادی بود.ماه ک گذشت پیشگیری داشتم چون میخوام برم دنبال دلیل سقطم ک ببینم چرا سه بار سقط کردم یعنی فعلا قصد بارداری ندارم.حالا این ماه نه علایم قبل پریود دارم(همیشه بعد روزای تخمک گذاری علایمم شروع میشد) ولی هیچ علامتی ندارم.فقط گاهی ی تیر کشیدن خعیف و دو روزم هست خیلی کم دمای بدنم بالاس .دیروز باید پریود میشدم ک نشد امروزم خبری نیس من همیشه پریودام مرتب بوده و حتی بعد سقطام م تب تر هم شده بود...یعنی چی؟راستی ذخیره تخمدانم ب شدت اومده پایین نکنه علایم یائسگیه😨😨😨من مامانم و ابجیام بعد50سال یائسه شدن اخه مگه میشه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید استرس وتغیر فصل ولی برو دنبال درمان هر سقطی با ۷بار زایمان برابر خودت درگیر آزمون وخطا نکن برو ...

برا شش حرداد وقت داده...ولی این تاخیر نگرانم کرده

2728
کلا بعد سقط نامرتب میشه برو ازمایش بعد سقط بده خب سه سقط بیدلیل نیست که

بعد سقط دوم رفتم ازمایش ایمنی و انعقاد دادم مشکلی نبود.الانم وقت داده برا 6خرداد.ولی بعد اون دو تا سقطم پریودام کلا مرتب بود..خیلی نگرانم

عزیزم همسرت آزمایش داده ؟

نه.همون بهد سقط دوم ک رفتم ازمایش دادم دکتر ازمایش ژنتیک برا خر دومون نوشت ایشون ن فتن منم گفتم خب چ کاریه ایشون نمیرن تنهابی برم ...منم ازمایش ژنتیک ندادم

2738
سلام خوب هستید؟ شما دلیل سقط هاتون رو متوجه شدید ؟

سلام.ممنونم.بد نیستم.راستش برا شش خرداد وقت داده دکتر.ولی ازمایش ذخیره تخمدان دادم پارسال شهریور ذخیرم1.6بود الان شده 0.5 منشی دکتر ک اب پاکی و ریخت دستم گفت باید بری نوبت اهدایی...گفتم اخه من 25اسفند سقط داشتم گف پس نوبت میدم خود خانم دکتر شرایطت و بررسی کنند.حالا ششم خرداد برم ببینم احتمالا دلایل سقطم کیفیت پایین تخمک بوده چون سنم بالاست...شما در چ حالی؟

سلام.ممنونم.بد نیستم.راستش برا شش خرداد وقت داده دکتر.ولی ازمایش ذخیره تخمدان دادم پارسال شهریور ذخی ...

ان شاءالله که به طور طبیعی باردار میشید ،اگه خدا بخواد حتما میشه ،منم بقایا داشتم ،رفتم دکتر دارو داد گفت با پریود دفع میشه ،دوباره رفتم گفت برای بار دوم پریود شدی پاک شدی برو سونوگرافی 

تو بارداری کم کاری گرفتم رفتم دکتر قطع کنم گفت یه ماه دیگه بخور ،اومدم حس کردم یکم گردنم ورم کرده 

ان شاءالله که به طور طبیعی باردار میشید ،اگه خدا بخواد حتما میشه ،منم بقایا داشتم ،رفتم دکتر دارو دا ...

ممنونم

الان یعنی بارداری؟

شما بقایا داشتید ؟ چجوری دفع میشد بقایا ؟

این دفعه بعد سقط نرفتم سونو.فک نکنم.وقتی بقایا باشه خونریزی و لک بینی قطع نمیشه دو دفعه قبل ک سقط داشتم بعد سقط رفتم سونو بقایا حدود2سانت بود ک قرص متیل ارگونوین داد هم خونریزیم قط شد هم ده روز بعد رفتم سونو بقایا نبود.کلا بقایا کوچیک باشه نیاز ب چیزی نداره با پریود بعدی دفع میشه اما اگه بزرگ باشه نمیذاره خونریزی قط شه حد اقل لک بینی قطع نمیشه.

نه منتظر پریود دوم هستم ،بعدش برم سونوگرافی ،ان شاءالله کامل دفع شده باشه  دعا کنید آزمایش های ...

انشالله ک کامل دفع شده.اگه درد و لک بینی ندارید انشالله ک مشکلی نیس.انشالله مشکلات تیروئیدتونم حل شه و ب زودی باردار شی و بچت و صحیح و سالم بغل کنی.نه من س بار سقط کردم بچه ندارم