2733
2739
عنوان

بعد از سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما الان دیگه پریود میشید همیشه ؟ دکتر حرفی نزده 

در چ مورد؟من چهل روز بعد سقطم پریود شدم و ی دوره هم بعد اون.الان منظمم هنوز دکتر نرفتم وقت داره برا خرداد.مگه شما پریود نمیشی؟

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
آتنی تی پی اوم 13.9هست  و تیروئیدم اون ماه بعد سقطم نیم بود  الان این ماه 0.21

ببین تو ازمایش خون پرولاکتین و همون prolactin مینویسن اگه تو ازمایشات هست ببین رنجش بالا هست یا نه

2731
در چ مورد؟من چهل روز بعد سقطم پریود شدم و ی دوره هم بعد اون.الان منظمم هنوز دکتر نرفتم وقت داره برا ...

من احساسشو دارم فکر کنم فردا بشم 

من سیکل هام 26روزه بود 

یه بار شدم بعد سقط ،این دفعه دوممه

من احساسشو دارم فکر کنم فردا بشم  من سیکل هام 26روزه بود  یه بار شدم بعد سقط ،این دفعه د ...

خب پس مشکلی ندارید ک...برا پرولاکتینم نگران نباشید اگه لازم باشه دوترتون ازمایشش و مینویسه.اگرم بالا بلشه نهایت ی ماه قرص بخوری فوری میاد پایین.کلا احساس میکنم خیلی نگرانی.بی خیال باش خدا بزرگه

این عددها که گفتم خوب بود ؟

نمیدونم.رفرنسای برگ ازمایشت و نگاه کن درباره ترویید هیچ اطلاعاتی ندارم.ببین رفرنس برگه ازمایشت چند زده و عدد شما چقدر بالا پایینه

2738
PT Protrombin activity PT control INR PTT FRBRINOGEN اینارو دارم ؟ اون یکیش آزمایش خونه 

نه اینا پرو لاکتین نیستن هیچ کدوم

خب پس مشکلی ندارید ک...برا پرولاکتینم نگران نباشید اگه لازم باشه دوترتون ازمایشش و مینویسه.اگرم بالا ...

می دونید چیه 

آخه میدونین چیه من تو بارداری تیروئیدم 4.9و 5.7شد ،بعد قرص میخوردم
بعد از اینکه جنینم سقط شد ،رفتم متخصص غدد تیروئیدم نیم شد و برام یه سری آزمایش نوشت ،و گلوم رو هم معاینه کرد و هیچی نگفت
بعد اومدم خونه ناهار الویه خوردم حس میکردم یه چیزی تو گلومه عین خلط اینا
بعد شب رفتم دکتر عمومی دست به گلویم زد گفت تیروئیدت یکم ورم داره اگه تا سه چهار روز خوب نشد برو پیش جراح و گفت گلوت آفت داره که خداروشکر خوب شد آفت ها
منم دیگه دکتر نرفتم گفتم اگه چیزی بود صبح متخصص متوجه میشد

بعد من بعد سقطم خیلی بغض میکردم 

الان یه موقع هایی حس میکنم گردنم سنگینه ،یا گلوم میسوزه 

وقتی چانه مو میدم بالا تیروئیدمو میتونم لمس کنم 

می دونید چیه  آخه میدونین چیه من تو بارداری تیروئیدم 4.9و 5.7شد ،بعد قرص میخوردم بعد از اینکه ...

خب انشالله ک هیچی نیست.ولی پیگیرش باش من هیچ اطلاعتی درباره ترویید ندارم فقط میدونم اگه پر کار یا کم کار بشه با دارو کنترل میشه و تو بارداری و رروند بارداری تاثیری نداره.باز پیش ی متخصص برید ضرر نداره

خب انشالله ک هیچی نیست.ولی پیگیرش باش من هیچ اطلاعتی درباره ترویید ندارم فقط میدونم اگه پر کار یا کم ...

میدانید فردا نوبت دکتر دارم ، ولی خوب آخه اون ماه حرفی نزد 

خودم میگم شاید حساسیت باشه 

اینکه بخام برم سونوگرافی از یه طرف و اینکه خدایی نکرده بد باشه