2733
2739
عنوان

بعد از سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 85 پست
این دفعه بعد سقط نرفتم سونو.فک نکنم.وقتی بقایا باشه خونریزی و لک بینی قطع نمیشه دو دفعه قبل ک سقط دا ...

من این سونوگرافی بود نه روز بعد سقط 

مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در قسمت فوقانی دربین دو لایه آندومتر دیده میشود که در درجه ی اول مطرح کننده ترشحات و با احتمال کمتر ساک حاملگی دفورمه است و ضخامت اندو متر دو میلیمتر 

انشالله ک کامل دفع شده.اگه درد و لک بینی ندارید انشالله ک مشکلی نیس.انشالله مشکلات تیروئیدتونم حل شه ...

نه لک بینی که ندارم 

درد هم یه موقع هایی زیر دلم یا تخمدان هام یه جوریه فکر کنم شاید برای تخمک گذاریه 

من بارداری اولم بودش 

ان شاءالله خدا صلاح بدونه ،توکل برخودش ،دعا کنید چیزی نباشه 

منکه به شوهرم میگم اگه  دکتر برای تو آزمایش نوشت ،میگه من نمیدم 

ان شاءالله شما هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لک بینی که ندارم  درد هم یه موقع هایی زیر دلم یا تخمدان هام یه جوریه فکر کنم شاید برای تخمک ...

خب اینکه اونقدر نیس اندازش تازه شما میگی ی دوره هم پریود شدی انشالله ک هیچی نمونده و ب احتمال زیاد هم دفع شده.همسر منم نرفت بعد سقط دوم.دکتر نوشت و ایشون نرفت.ولی سومی ک سقط شد کلی دعواش کردم ک من جونمو از سر راه اوردم ی ازمایش  نمیدی بلکع مشکل از او باشه...الانم گفتم ک از بچه خبری نیس تا نری دکتر و ازمایش و اینا...البته با این ذخیره پایین احتمالا مشکل از من باشه...دعا میکنم ک بچه ت صحیح و سالم خیلی زود بغل کنی

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خب اینکه اونقدر نیس اندازش تازه شما میگی ی دوره هم پریود شدی انشالله ک هیچی نمونده و ب احتمال زیاد ه ...

ان شاءالله دعا کنید 

اونوقت من این چند وقت آنقدر خون دادم 

دعا کنید ،منم قابل باشم برای شما دعا میکنم ان شاءالله که خدا صلاح بدونه و قسمتمون باشه مامان فرزند های سالم و صالح بشیم

آخه میدونین چیه من تو بارداری تیروئیدم 4.9و 5.7شد ،بعد قرص میخوردم
بعد از اینکه جنینم سقط شد ،رفتم متخصص غدد تیروئیدم نیم شد و برام یه سری آزمایش نوشت ،و گلوم رو هم معاینه کرد و هیچی نگفت
بعد اومدم خونه ناهار الویه خوردم حس میکردم یه چیزی تو گلومه عین خلط اینا
بعد شب رفتم دکتر عمومی دست به گلویم زد گفت تیروئیدت یکم ورم داره اگه تا سه چهار روز خوب نشد برو پیش جراح و گفت گلوت آفت داره که خداروشکر خوب شد آفت ها
منم دیگه دکتر نرفتم گفتم اگه چیزی بود صبح متخصص متوجه میشد

که امروز هم آزمایش داشتم 

2731
ان شاءالله دعا کنید  اونوقت من این چند وقت آنقدر خون دادم  دعا کنید ،منم قابل باشم برای ...

انشالله.لطف دارید گلم.تیروئید ک مشکل حادی نیس خواهر زاده من با اینکه مشکل تیرویید داره و قرص میخوره دو تا بچه داره الان بچه هاشم صحیح و سالم دنیا اومدن الان دخترش کلاس اوله پسرشم چهار سالشه و هیچ کدومم خدا رو شکر مشکلی بابت تیرویید ندارن ولی مادرشون همچنان با قرص تیروییدش و کنترل میکنه انشالله ک ازمایشات جدیدتون پر از خبرای خدب و نوید سلامتی باشند

ان شاءالله دعا کنید  اونوقت من این چند وقت آنقدر خون دادم  دعا کنید ،منم قابل باشم برای ...

انشالله.لطف دارید گلم.تیروئید ک مشکل حادی نیس خواهر زاده من با اینکه مشکل تیرویید داره و قرص میخوره دو تا بچه داره الان بچه هاشم صحیح و سالم دنیا اومدن الان دخترش کلاس اوله پسرشم چهار سالشه و هیچ کدومم خدا رو شکر مشکلی بابت تیرویید ندارن ولی مادرشون همچنان با قرص تیروییدش و کنترل میکنه انشالله ک ازمایشات جدیدتون پر از خبرای خدب و نوید سلامتی باشند

برا شش حرداد وقت داده...ولی این تاخیر نگرانم کرده

حتما دلیل سقطو پیگیری کن،من خودم ی سقط داشتم و نمیخواستم ریسک کنم و ی وقت خدا نکرده دوباره سقط  بشه بعدشپیگیر شدم و آز دادم مشکلمو فهمیدم

2740
انشالله.لطف دارید گلم.تیروئید ک مشکل حادی نیس خواهر زاده من با اینکه مشکل تیرویید داره و قرص میخوره ...

پریود شدید شما ؟

من قبل سقط نزدیک پریود هام سینه هام درد می گرفت ،ولی بعد سقط درد نمیگیره دیگه 

پریود شدید شما ؟ من قبل سقط نزدیک پریود هام سینه هام درد می گرفت ،ولی بعد سقط درد نمیگیره دیگه  ...

اره دو دوره پریود شدم.منم همین طور.اینا چیز خاصی نیست بلاخره بعد سقط بدن ادم تغییراتی توش رخ میده.پرولاکتینتون چک کردید تا حالا؟

حتما دلیل سقطو پیگیری کن،من خودم ی سقط داشتم و نمیخواستم ریسک کنم و ی وقت خدا نکرده دوباره سقط  ...

بله حق با شماست منم ایندفعه هرگز نمیخوام ریسک کنم

پرولاکتین چی هست ؟ تو آزمایش خون هست ؟

بله ی هورمونه با ازمایش خون مشخص میشه.اگه مشکل تیرویید داری حتما پرولاکتینتم چک کن اگه بابا باشه تخمک گذاری رو دچار مشکل میکنه...البته بعضی وقتا تا علایمی مثل پریود نامنظم یا ترسحات سینه نداشته باشی دکترا چک نمیکنن ولی من خودم هیچ مشکل یا علامتی نداشتم دوترم ازمایش پرولاکتین نوشت بالا بود.چهار تا یا هشت تا قرص بخوری خوب میشه ولی اگه دکترت ننوشته بگو بندیسه ک خیالت راحت شه