2737
2734
عنوان

بعد از سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 85 پست
خودش دفع شد یک شب بعدش که رفتم سونو شکمی انجام دادم گفت چیزی نیست ولی چون هراز گاهی ی درد بدی دوباره ...

منم سونوگرافی واژینال تا حالا قبول نکردم بدم ،ان شاءالله هم نخوام بدم 

راستی شما بعدش پریود هاتون منظمه؟

من قبلش سیکل هام 26روزه بودش ،و نزدیکش سینه هام درد میگرفت ،اما دوم فروردین که سقط کردم 28فروردین پریود شدم و قبلش سینه هام درد نگرفت دیگه ،و الان هم امروز فردا باید بشم اما سینه هام دیگه درد نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما چانه تون رو میدید بالا گلوتون چطوریه ؟دست میزنید؟ یا اینکه چانه تون رو میدید بالا از تو آینه به ...

بگو حتما به احتمال زیاد از استرسه چون خواهرم از دکتر خودش پرسید گفت حتما خواهرت استرس داره.نگران نباش اگه هم سونو بده به خاطر اینکه بفهمه تیروئد دهری یا نه حتما بهم بگو چیگفت دکترت😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
یعنی بپرسم؟ ایناییکه گفتم شما چجوری بودی ؟ توکل بر خدا التماس دعا  

همشو داشتم منم اره بپرس .

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خواهش میکنم  ان شاءالله که سالم باشید و بارداری سالم و بدون نگرانی باشه

مرسی عزیزدلمم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2740
همشو داشتم منم اره بپرس .

سلام خوبید ؟

من رفتم به گلوم دست زد هیچی نگفت بازم ،بعد من بهش گفتم این طوری شد و اینا گفت اندازه ی تیروئیدت که نرماله ،گفتم بهش این طوری میشم،نمی دونم برای چیه یا از تلقینه ،گفت اندازه ی تیروئیدت که نرمالع از تلقینه

سلام خوبید ؟ من رفتم به گلوم دست زد هیچی نگفت بازم ،بعد من بهش گفتم این طوری شد و اینا گفت اندازه ی ...

سلام گلم .خدا رو شکر از استرس خودمم حدس میزدم .تیرویدت عددش چند